Jump to content



Fx 5700->6600


s5zax

Recommended Posts

Εχω μια Asus Fx 5700 256mb και βλεπω οτι δεν τραβαει πια τοσο καλα ιδιως στο driver 3 και στο san andreas. Λεω λοιπον να πουλησω την 5700 και να παρω μια 6600 η οποια υποθετω πως θα με βγαλει για τα επομενα δυο χρονακια. Αξιζει μια τετοια αλλαγη? λεω για την ASUS NX6600-TD 256MB AGP.

Ακουω γνωμες και μια καλη προταση τιμης για την 5700.Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς κάντο ακόμα και για την 6600.Είναι νέα τεχνολογία , εχει καλύτερη απόδοση σε υψηλότερες αναλύσεις ενω επιπλέον , ακόμα η 5700 έχει κάποια αξία οπότε θα πετύχεις καλύτερη τιμή αν την πουλήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Λεω 100 γιατι εχει πανω θερμομετρα,νεον,και ενα περιεγο(!!!δεν μπορω αλλιως να το περιγραψω!!!) συστημα ψυξης,video in και την δινω μαζι με τρια τελευταια παιχνιδια.Το οτι η 6600GT δεν βγαινει με 256mb μνημη την επηρεαζει πουθενα σε σχεση με την απλη 6600?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
100 Euρω η 5700 ? Νο way

καμια 50αρα ισως..

130 εχει η 9800pro καινουργια...

Εισαι σίγουρος για αυτό που λες?

Εδώ ποθ μένω εγώ την 5700 120 την πουλάνε

και την gigabyte 9800 κοντα στα 200-210

Ποιος είναι αυτος ο τύπος με τέτοιες τιμές? ο_Ο

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάμε για τιμές καινούριων.

Και μάλλον εκεί που μένεις τα καταστήματα είναι φαρμακείο. Μάλλον τους έχει μείνει stock και τα δίνουν στις τιμές που είχαν πριν 6 μήνες. Σήμερα δεν τα αξίζουν ούτε τα 120 ούτε τα 200.

Link to comment
Share on other sites

Ρε δες καμια 90 το μοντελο που λεσ με τα neon και το καλυτερο cooling ισως.........το λεω γιατι και εγω αυτη λεω και εχουν βγει μονο 2.000 κομματια στον κοσμο!!οποτε ισως αμα ηταν απλη 50ευρο και θα ηταν καλα.....!!αφου αυτη που λες εκανε 210 ευρο μολις βγηκε....γιατι ειναι μονο 2.000 κομματια ενω οι κοινες Le .......ειναι 50000000 :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.