Jump to content



Τροφοδοτικά


Snake

Recommended Posts

Μπορείτε να μου πείτε την διαφορά ενός τροφ. μάρκας μ'εκαψες από ένα tagan,enermax κλπ?Επίσης τι παραπάνω προσφέρει ένα τροφοδοτικό μάρκας από το άμαρκο?(Επίγων)

Link to comment
Share on other sites

Βασικα τα "μαρκε'' εχουν πολυ πιο σταθερες τασεις απο τα μουφα. Επισης τα no name ζεσταινονται περισσοτερο ή κανουν πολυ θορυβο.Τελος τα καλα εχουν 2-3 χρονια εγγυηση εναντι 1 χρονου που ειναι συνηθες για του κιλου.

Κυριως αυτες ειναι οι διαφορες.

Link to comment
Share on other sites

Πες του οτι λογο καλητερης ποιοτητας κατασκευης εχουν μεγαλητερο efficiency κ καινε λιγοτερο ρευμα.Eχουν δηλαδη λιγοτερες απολυες κατα το μετασχηματισμο του ρευματος. ;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό αποκελείεται.Υποτείθετε αύριο που θα έρθω στο καφέ θα πάρω και άλλες απόψεις για το τι να πάρω.Αλλά πρώτα πρέπει να τον πείσω να μου δώσει λίγα ευρο να το πάρω!

Link to comment
Share on other sites

να του πεις, πως τα τροδοφοτικα, εχουν τη συνηθεια να μην πεθαινουν ποτε μονα τους.. ολο και κατι θα παρουν μαζι τους.. καμια μητρικη, κανενα σκληρο, οτι βρεθει μπροστα τους.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

να του πεις, πως τα τροδοφοτικα, εχουν τη συνηθεια να μην πεθαινουν ποτε μονα τους.. ολο και κατι θα παρουν μαζι τους.. καμια μητρικη, κανενα σκληρο, οτι βρεθει μπροστα τους.

Αυτο να ακουσει και εφυγε για PSU....!! με το oc εχω καψει 2 noname.... ο bartonakos με το ταGan αποκλειεται να πεθανουν... χτυπα ξυλο......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.