Jump to content



Αγορα νεου pc


daffyrho

Recommended Posts

Καλα εμεις τις καναμε τις προτασεις μας ...ας επιλεξει αυτος οτι νομιζει.

Παντως δεν νομιζω οτι διαφωνει κανεις οτι το συστημα που προτεινα εγω...ειναι ο γρηγοροτερος τροπος προς το αδειασμα του πορτοφολιου του :003: αλλα και αρκετα γρηγορο...... :024:

Link to comment
Share on other sites

την αγορα θα την εκανα τον σεπτεβριο αλλα ετυχε αυτο με το αλλο και ειμαι με το φορητο τωρα.

αν καταφερω να κανω υπομονη να δω αν ερθει ο 4800+ σε κανενα μηνα θα το παρω αλλα αν αργησει πολυ με βλεπω την αλλη εβδομαδα να τα παραγγελνω

Link to comment
Share on other sites

"Καλο" το συστηματακι sotoslg αλλα λιγο ξεπερασμενο...

Το παιδι ειπε πως θελει Χ2 και καλο ειναι να παμε σε κατι καινουριο.

Μάλλον θα έλεγα και πολύ ξεπερασμένο αφού η AGP καταργείται και δεν αξίζει!

Πάρε PCI-E για να μήν έχεις πρόβλημα :001:

Link to comment
Share on other sites

παιδια ενδιαφερομαι και εγω για pc και μιλαω για 2.000 ευρο περιπου...το μονο που θα μεταφερω ειναι το τρφοδοτικο ταγαν 480 εχω κ μια 5700 Le με LCD οθονη επανο για να διχνει rpm και θερμοκρασια!....αλλα δεν θα την κρατισω σπανια ειναι αλλα πλεον ειναι ξεπερασμενη γιατι εχει μικρες δυνατοτητες!καλα cpu motherboard hdd δεν το συζηταμε κατευθιαν αλλαγη....(θελω κ καλο κουτι)Επισης λεω να παρω 5.1 ηχεια τα λενε z550 της logitech βγαζουν 505 wat rms σχεδον 0 παραμωρφοση κ απο 32 hz ος....22.000 αλλλα το κακο????400 ευρο αξιζει ρε παιδια?? Φυσικα τα ηχεια δεν συμπεριλαμβανοναται στα 2.000 ευρο τα ηχεια θα ειναι extra!!:p

Link to comment
Share on other sites

παιδια ενδιαφερομαι και εγω για pc και μιλαω για 2.000 ευρο περιπου...το μονο που θα μεταφερω ειναι το τρφοδοτικο ταγαν 480 εχω κ μια 5700 Le με LCD οθονη επανο για να διχνει rpm και θερμοκρασια!....αλλα δεν θα την κρατισω σπανια ειναι αλλα πλεον ειναι ξεπερασμενη γιατι εχει μικρες δυνατοτητες!καλα cpu motherboard hdd δεν το συζηταμε κατευθιαν αλλαγη....(θελω κ καλο κουτι)Επισης λεω να παρω 5.1 ηχεια τα λενε z550 της logitech βγαζουν 505 wat rms σχεδον 0 παραμωρφοση κ απο 32 hz ος....22.000 αλλλα το κακο????400 ευρο αξιζει ρε παιδια?? Φυσικα τα ηχεια δεν συμπεριλαμβανοναται στα 2.000 ευρο τα ηχεια θα ειναι extra!!:p

Αν έχεις λεφτά και το θες τόσο! Πάρτα ! και το ρωτάς ???(Περί ηχείων απάντηση)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.