Jump to content



βοηθεια!!!


parginos

Recommended Posts

φιλαρακια θελω την γνωμη σας για αυτο το προιον το ξερει κανεις? και αν ναι νομιζεται οτι ειναι καλη λυση?

TITAN BIANCA TWC-A05/C

ευχαριστω και σορυ αν εχει απαντηθει αλλα δεν βρηκα κατι στο search

Link to comment
Share on other sites

Άμα έχεις να τα δώσεις τα 150 μπορείς άνετα να φτιάξεις ένα άξιο σύνολο μόνος σου αλλιώς το σύνολο του extremeshop είναι φτιαγμένο από γνώστες. Αν είναι μόνο για τον επεξεργαστή σου το άσετεκ και το big water της thermaltake είναι φθηνότερα (αν έχεις πρέσχοτ ή ακόμη σειρότερα διπλό πρέσχοτ τότε άστα τα μικρά)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

λοιπον φιλαρακια οπως σας ειπα πηρα wc light edition και πρωτον εχει ηρεμησει το κεφαλι μου απο τον θορυβο :051: , δευτερον εχω βασικα καλες θερμοκρασιες , απλα θελω να ρωτησω με custom γυρω στα 150-180 ευροπουλα ποσο πιο χαμηλες θερμοκρασιες θα δω? σας δινω μια ιδεα απο τις θερμοκρασιες που εχω τωρα, πριν ειχα τουλαχιστον 20 παραπανω σε full και 10 σε idle.

σας ευχαριστω και παλι.

<a  href=%7Boption%7Dhttp://img325.imageshack.us/img325/9185/temps0zp.jpg' alt='temps0zp.jpg'>

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.