Jump to content



ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΔΡΟΨΥΞΗ 2 (κλεμμένος τίτλος 2)


Whiteyez1442169121

Recommended Posts

Εγώ είπα να κλέψω τον τίτλο :003: . Μόλις σήμερα και γώ λοιπόν έβαλα νεράκι στο pcακι μου....THERMALTAKE BIG WATER LCS (εμ τι να κάνω νερό ναναι και ότι νάναι.)

Λοιπόν το πακέτο που ασχολίθηκα είναι αυτο :

dsc002969bb.th.jpg

Μέσα σε αυτό (Ονόματα δεν λέμε) :

dsc003176bj.th.jpg

Δείτε την παντόφλα στα δεξία... :079: :081:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έβγαλα την μητρική για να βγάλω την πίσω λάμα, :093: και μου βγήκε η πίστη και στην συνέχεια τα δάκτυλα μου για να την βγάλω.Μα καλά τόοοοοση κόλλα αυτή η MSI?

dsc003056uh.th.jpg

Στήν συνέχεια τοποθετήθηκαν τα κατάλληλα αυτοκόλλητα λάμες βίδες..

dsc003062xk.th.jpg

dsc003079sr.th.jpg

Στήν συνέχεια μπήκε το block το Radiator και το tank (και οι σωληνες φυσικά) και βγήκε αυτό το αποτέλεσμα!

dsc003163ck.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά λοιπόν μας κάνανε αυτό (θέλει λίγο σημάζεμα) :

dsc003111to.th.jpg

Να και μία photo του block εν λειτουργεία :

dsc003148dm.th.jpg

Απο θερμοκρασίες μπορώ να σας πώ ότι απο 53 κατέβηκε στους 43 αλλά επειδή η MSI έχει τεράααααστιο πρόβλημα στο monitor της θερμοκρασίας δεν είναι πραγματικές, ακουμπάω το block και δεν είναι ούτε καν ζεστό.

Αυτά λοιπόν και απο μένα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ... :039:

Μία σκέψη που μου ήρθε αλλα δεν την υλοποίησα :

dsc003103li.th.jpg

Έχει βάλει κανείς απο αυτή την ταινία (ξέρετε, αυτες που βάζουν στα υδραυλικά για διαρροές)? έκανα καλά?

Link to comment
Share on other sites

Θα πας στο imageshack και απλα θα βαλεις το Link Που λεει οτι ειναι για forum 1 (thrumbnails)και εισαι jet :p Μην πειραζεις αναλυση τωρα...

Καλουτσικο το big-water :)

Nα ρωτησω...το Pc ειναι oced ?

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικη!!!

Επειδη αν δεν κάνω παρατήρηση θα σκάσω εγώ (!!) νομίζω οτι πρέπει να βάψεις τα drives σου γιατί το κουτι χάνει πολύ στο οπτικό αποτέλεσμα... (κατι που πρεπει να κανω και εγω συντομα γιατί το κουτι μου απο μπροστά ειναι σαν σημαία του ΠΑΟΚ (οχι οτι με χαλάει)) :)

Link to comment
Share on other sites

]Nα ρωτησω...το Pc ειναι oced ?

όχι δέν είναι.

Επειδη αν δεν κάνω παρατήρηση θα σκάσω εγώ (!!) νομίζω οτι πρέπει να βάψεις τα drives σου γιατί το κουτι χάνει πολύ στο οπτικό αποτέλεσμα...

όντος θέλουν βάψιμο.όταν βρώ χρόνο ίσως τα βάψω. :109:

Link to comment
Share on other sites

Τοτε stadar η MSI λεει οτι θελει...

Σίγουρα..αφού όταν είχα πρωτοστήσει το σύστημα μου έβγαζε κάτι 68...κάτι 70-72, τα είχα πέξει...άλλαξα όλο το cooling σύστημα και έπεσε στους 53-62, και έχω κάνει 5 update στο bios και υποτίθετε ότι λύθηκε το πρόβλημα....φφφφφφφφφ...τι να τους πεις!

Link to comment
Share on other sites

Αφου εδωσες που εδωσες καποια λεφτα. Δεν δινεις αλλα λιγα να παρεις ενα πανελακι που ειναι ρυθμιστης στροφων των ανεμιστηρων και μετραει και θερμοκρασιες? θα σου φανει πολυ χρησιμο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.