Jump to content



Επιτελους και εγω στο παιχνιδι των xtreme cooling


yog-sothoth

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από unseen [Σήμερα, στις 09:42]

μπορεις να δοκιμασεις ενα prescott στα 4@1,575 ρευμα? Παρε το θερμομετρο του θοδωρη και βαλε τον sensor στο heatsprider. Aν θες να δωσω στον θοδωρη εναν 478 prescott στο καφε.

Για πραγματική θερμοκρασία που έχω δεν ξέρω.

Παντός έχω ένα 3G που είχα πάρει από εσένα

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ICE [Σήμερα, στις 20:14]

Το prometeia ήταν μαμά μόνο αλλαγή υγρού r507

:OT: o συμπιεστης του prommie αντεχει ανετα το 507 η υπαρχει κινδυνος σε λιγο καιρο να

το παρεις στα χερια. Σε συγκριση με το 134 πόσο πιο χαμηλα πας δηλαδη με το 507 ή το 404

σορρυ για το :OT: αλλά τα έχω απορια τα παραπάνω μιας και ψηνομαι εδω και καιρο για

extreme cooling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από crmaris [02-02-2005 23:05]

:OT: o συμπιεστης του prommie αντεχει ανετα το 507 η υπαρχει κινδυνος σε λιγο καιρο να

το παρεις στα χερια. Σε συγκριση με το 134 πόσο πιο χαμηλα πας δηλαδη με το 507 ή το 404

σορρυ για το :OT: αλλά τα έχω απορια τα παραπάνω μιας και ψηνομαι εδω και καιρο για

extreme cooling

Στο θέμα τον θερμοκρασιών είναι όπως δείχνει ο unseen

Στο θέμα καταπόνησης του συμπιεστή δεν έχεις κάποιο σοβαρό πρόβλημα, δηλαδή πχ αν είναι να αντέξει 5 χρόνια θα αντέξει 3 χρόνια

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.