Jump to content



Τη γνωμη σας για το πιο αθορυβο τροφοδοτικο


mr_t

Recommended Posts

ναι αλλα δεν μου φτανει το Scorpio 480W μονο ειναι... αν ειδατε εχω πολλες συσκευες κτλ που ειπα να κανω...

Hiper Type-R 580W? αυτο μαλλον θα παρω ειναι μεγαλο και μου ειπαν οτι ειναι πολυ αθορυβο. Τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Φτάνει και περισσεύει!. Οι συσκευές που έχεις πίστεψε με είναι ελάχιστες...Δεν είναι τίποτα για 480 Watt.....επώνυμα όμως..

Φυσικά αν βρείς το hiper πάρτο και πες μας και από που το πήρες γιατί υπάρχει έλλειψη στην αγορά..

Όσο για το noisetaker σας είπα επειδή τα είχα και τα 2 για test, στον θόρυβο δεν είναι τοοοόσο noisetaker τελικά, συγκρινόμενο με το TAGAN 480 πάντα.

Link to comment
Share on other sites

ε 4 δισκοι ειναι βαλε 7 ανεμιστηρες με φως, βαλε και το o/c στον 4400+ και τα διαφορα αλλα (GPU, RAM) πυ θα ειναι καλα οποτε και βαρια...Δεν ξερω.. Στα test που εκανα παντως εδω http://www.extreme.outervision.com/index.jsp και του εβαλα της παναγιας τα ματια πολλα απο αυτα δεν θα τα βαλω με πηγε στα 400-430W. Δεν του εβαλα ομως το o/c που θα κανω τον 4400+. Ποσο λετε να παει?

Οποτε τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.