Jump to content



Ποιά κάρτα ήχου και ποιά ηχεία έχει το σύστημά σας?


sonichaos_8088

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Yamaha YST-MS35D usb speakers 2.1 απλα υπεροχα αν τα ακουσετε δε θα πιστευετε στα αυτια σας!Κοστος 60.000 δρχ οταν δεν υπηρχαν τα ευρω.Δεν το μετανοιωσα ποτε και γιαυτο δεν εχω και καρτα ηχου.

Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιω αυτην που εχει πανω η μητρική μου !Μια c-Media με 3d ήχο και ενσωματωμένο dolby surround :072: !και δεν την αλλαζω για καμια ουτε creative ουτε τπτ τσάμπα λεφτά.Όσο για τα ηχεια εχω κατι yamaha!

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να δωσεις λινκ για την καρτα ήχου? :020:

EMU.com

Βασικά η EMU παρόλο που είναι της Creative δεν έχει σχέση με την Sound Blaster Live η την Audigy και απευθύνεται ξεκάθαρα για επαγγελματίες παρά για απλούς χρήστες.. έχει 0 latency , κάνει καλό Video Capture , υψηλής ποιότητας ηχογράφηση κ.τ.λ. κ.τ.λ….

Και αφήστε τους άλλους να λένε ότι η Audigy/X-Fi είναι επαγκελματική .. απλώς είναι ξεκάθαρα για Gamers. :003:

Link to comment
Share on other sites

CREATIVE X-FI EXTREME MUSIC ( η απολυτη καρτα ηχου...) και LOGITECH Z-5500 505W (τα κορυφαια ηχεια στη κατηγορια τους...).Μιλαμε για την απολυτη μουσικη εμπειρια.

Από που την πήρες και πόσο? Γιατι την ψαχνω και εγώ

Link to comment
Share on other sites

creative soundblaster Live!digital 5.1 k ηχεια creative 5.1 δεν θυμαμαι μοντελο.αυτο που θυμαμαι που με τσαντισε ηταν οτι δεν ειχε στα ηχεια υποδοχη για ακουστικα οπως ειχαν κατι αλλα 4.1 κ μεταγενεστερα 5.1 της creative!!!!

Link to comment
Share on other sites

DSP Port C-2000 by ESI

μαζι με Αudio-Midi Sequencer, Logic, Cubase VST

και ηχεια M-Audio Studiophile αυτοενισχυομενα.

Σας εφαγα λαχανο...

Καλά .. που τα καβάντζοσες όλα αυτά ?? Έκλεψες καμία τράπεζα :108: :040: :040: ? 800Ε + φαντάζομαι..

Οχ .. πάλι ζήλεψα .. θέλω και εγώ .. :091: :089: :089:

Link to comment
Share on other sites

Καλά .. που τα καβάντζοσες όλα αυτά ?? Έκλεψες καμία τράπεζα :108: :040: :040: ? 800Ε + φαντάζομαι..

Οχ .. πάλι ζήλεψα .. θέλω και εγώ .. :091: :089: :089:

Κατι τετοιο. Αλλα μην το πεις σε κανενα και το μαθουν ολοι.

Το Cubase (Vst και SX ) μπορω να στο στειλω, αν το θελεις για να γραφεις μουσικη. Μεχρι και Ableton-Live εχω για μουσικοπονοκεφαλο, μουσικοκεφαλοπονο και massive club transαιωρησεις απαιχτες. (ουα)

Αλητη μ'ειπες μια βραδια ....... :034:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.