Jump to content



Ποιά κάρτα ήχου και ποιά ηχεία έχει το σύστημά σας?


sonichaos_8088

Recommended Posts

SB live 5.1 digital. Κόστος: 0 (μου την έδωσε φίλους που αναβαθμίστηκε σε Audigy 2 zs)

Ηχεια: FPS 1000 4.1. Δεν τα αλλάζω γιατί απλά παίζουν μια χαρά υστερα από 4 χρονια. Κόστος: 30 ευρώ (μεταχειρισμένα).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

προς το παρον χρησιμοποιω την ενσωματωμενη καρτα ηχου της μιτρικης(Realtek ALC882 8-channel CODEC) και ηχεια εχω τα Creative Inspire 4.1 4400.Τωρα μην ρωτησετε ποσο εχουν γιατι δεν θυμαμαι καθολου και τα ηχεια δεν παιζει να κυκλοφορουν ακομα

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...
Creative sound blaster 5.1 digital και ηχεια creative cambridge soundworks 4.1

Μια από τα ίδια...και ειμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Αλλά χρειάζομαι αλλαγη και σκεύτομαι creative X-FI EXTREME MUSIC και ηχεία Logitech Z-5500 ή Creative Mega Works 550D 500W. Αλλά δεν ξέρω ποια ηχεία να διαλέξω...ή να κρατήσω τα παλιά τα οποία ήταν καταπληκτικά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Την ενσωματωμένη της μητρικής Realtek High Definition Audio,και πάνω της έχει συνδεθεί ένας ενισχυτής Sansui που με την σειρά του δίνει σε δύο ηχεία JVC τριών δρόμων από 30W έκαστο.Μαζεύω χρήματα για αγορά Altec Lancing 2.1

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Τα off topic posts προς βοήθεια του Silvester μεταφέρθηκαν στο παρακάτω thread

http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?t=41736

Παρακαλώ μην βγαίνετε off topic. Κάντε απλά ένα νέο thread.

Υ.Γ. Παρακαλώ μην απαντήσετε στο παρόν post. Για όποια απορία υπάρχουν τα πμ.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.