Jump to content



Ποιά κάρτα ήχου και ποιά ηχεία έχει το σύστημά σας?


sonichaos_8088

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

extigy και κάποια από τα φθηνά 5.1 της creative αλλά κατά 90% χρησιμοποιώ τα 5.1 ακουστικά της TEAC. Τώρα για κόστος τα ακουστικά κοντά στα 60, τα ηχεία τα είχα πάρει καμιά 50ρια πριν χρόνια και για την κάρτα.... ποιος θυμαται....

Link to comment
Share on other sites

CREATIVE X-FI EXTREME MUSIC ( η απολυτη καρτα ηχου...) και LOGITECH Z-5500 505W (τα κορυφαια ηχεια στη κατηγορια τους...).Μιλαμε για την απολυτη μουσικη εμπειρια.

Μια από τα ίδια. Το αποτέλεσμα είναι κορυφαίο

Link to comment
Share on other sites

Κάτι φτηνά 5.1 της Creative αλλά όπου ναναι θα τα φτύσουν..

Από κάρτες ήχου έχω πολλές :040: Στον Server δεν έχω βάλει ακόμα .. Σε έναν AMD Κ6-ΙΙ@400MHz έχω βάλει μια YAMAHA 192XG . Σε Pentium I @233MMX έχω μια Creative AWE64Gold+ 4MB Memory card(Original Crystal Audio by Creative και όχι οι μάπα SB Live 5.1), Και από εκεί και πέρα έχω σε κάτι 486/386 κάρτες ESS 1868F/ ESS1868EIDE, Avance Logic. Αλλά έχω και μια κονσόλα ήχου για να μπορώ να ακούω από τα ηχεία όλα τα PC + Ένα ζευγαράκι ηχεία Creative.

Creative inspire 5.1= 75E

Creative 2.0 = 20E

YAMAHA 192XG = 15E(Μεταχειρισμένη)

AWE64gold+2MB mem = 120.000δρχ.(τότε)1997-98..

Server σκέφτομαι να βάλω μια Μ-Audio Revolution 7.1 , EMU 0404/1212M , η καμία φθηνή MOTU :101:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.