Jump to content



Κοπη πιτας TheLab.gr - Θεσσαλονικη


Chosen

Να μεινει και την Παρασκευη ο DJD στην Θεσσαλονικη;  

54 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Chosen

Ενα πραγμα θα σας πω για να καταλαβετε τι εγινε: φλουρι -> TroboCop...

Φωτογραφιες, βιντεο και παρασκηνια μολις παω σπιτι ;)

:jump: :jump: :jump:

ε, τώρα δεν είσαι εντάξει

πετάς το κόκαλο και μετά μας το παίρνεις απ' το στόμα.......:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 21:37]

Ενα πραγμα θα σας πω για να καταλαβετε τι εγινε: φλουρι -> TroboCop...

Φωτογραφιες, βιντεο και παρασκηνια μολις παω σπιτι ;)

δεν θα αντεξω τοση συγκινηση:o :flag: :o

γι αυτο πλιζ................:lock:

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι σίγουρος ότι ο Πέτρος έχει καλό πράμα... ας ποστάρουμε highlight γνωστού admin που δεν είχαν ευκαιρία να παρακολουθήσουν ολοι... Το σκηνικό επαναλήφθηκε αρκετές φορές στον περιφερειακό(αφού οδηγούσε ο Ζάχος.... ).

:D

admin.gif

Click here to see the scared admin

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dfragos [Σήμερα, στις 22:34]

Επειδή είμαι σίγουρος ότι ο Πέτρος έχει καλό πράμα... ας ποστάρουμε highlight γνωστού admin που δεν είχαν ευκαιρία να παρακολουθήσουν ολοι... Το σκηνικό επαναλήφθηκε αρκετές φορές στον περιφερειακό(αφού οδηγούσε ο Ζάχος.... ).

:D

admin.gif

Click here to see the scared admin

αχαχαχαχαχαχαχααααααααααααααααααααααααααα........................αυριο στο πεηντμπολ να εχουμε πανες και μπρατσακια για τον αντμιν..........φοβαμαι οτι θα μας ''τα κανει'' αμα τον περικυκλωσουμε στο ποταμακι.......:hug:

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω να καταγγείλω δημόσια, την διαφθορά του admin και webμαστορα του lab. Eίχε υποσχεθεί στο λαό (της AMD) ότι όποιος κερδίσει το φλουρί θα γίνει mod για ένα μήνα. Το κέρδισε ο αγαπητός σε όλους TRoboCop και αθέτησε την υπόσχεση του...!:toomuchne :TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

εγώ έχω να καταγγείλω δημόσια, την διαφθορά του admin και webμαστορα του lab. Eίχε υποσχεθεί στο λαό (της AMD) ότι όποιος κερδίσει το φλουρί θα γίνει mod για ένα μήνα. Το κέρδισε ο αγαπητός σε όλους TRoboCop και αθέτησε την υπόσχεση του...!:toomuchne :TD:

:-O

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enduracell

...Eίχε υποσχεθεί στο λαό (της AMD) ότι όποιος κερδίσει το φλουρί θα γίνει mod για ένα μήνα. Το κέρδισε ο αγαπητός σε όλους TRoboCop και αθέτησε την υπόσχεση του...!:toomuchne :TD:

O Trobocop έχει intel αρα καλά έκανε ο DJD και δεν τον έκανε mod!:p

Link to comment
Share on other sites

Εδω πρεπει να προσθεσουμε οτι οσοι δεν ηρθατε χασατε μια καταπληκτικη ερμηνεια

''α καπελο'' απο το τυχερο της πιττας Trobocop o οποιος μας συστηθηκε ως Τerminator.

Εγινε βεβαια και η αναλογη ηχογραφηση απο το Vagouridi o οποιος αυτοανακυρηχθηκε ο μαναζερ του νεου αστεριου και θα συμπεριλαβει το συγκεκριμενο τραγουδι στο δισκο που θα κυκλοφορησει συντομα.

Το χειροκροτημα ηταν αυθορμητο....... με την καθοδηγηση του μανατζερ:clap: :clap:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.