Jump to content



Κοπη πιτας TheLab.gr - Θεσσαλονικη


Chosen

Να μεινει και την Παρασκευη ο DJD στην Θεσσαλονικη;  

54 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Chosen

Αντε παρτε κι ενα μικρο "εσωτερικο" αστειο...

LOOOL αυτό δε το ήξερα :rofl:
attachment.php?s=&postid=157566
αυτό πιστεύω τα λέει όλα για το ποιόν των admin στο lab + τις κλοτσιές, μπουνιές μπροστά στη Ναυαρίνου με τους paparazi να χειροκροτάνε και να μη βγάζουν ούτε μια φώτο από το θλιβερό συμβάν. (τελικά μόνο ο Σουηδός μ αγαπάει :rolleyes: )ΤRoboCop δε πειράζει του χρόνου θα ξαναγίνει κοπεί και τότε θα φροντίσουμε να έχει ανακοινωθεί επισήμως το δώρο για τον τυχερό. Απλά ντροπή :TD:
Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι κολπα!! Οχι σαν κατι αλλους losers που πανε για paintball!! Τουλαχιστον οι αλλοι πηγανε φαγανε μια πιτουλα ή κανα ψιχουλακι, ηπιανε την καφεδουμπα τους, και δωσανε 3 ευρω! Εγω πληρωσα... εναν Raptor 74GB για να εχω την "τιμη" να σημαδευω τον Samael.

"Με το 1, με το 2, με το 3".... ελιωσα στο γελιο!!

:T: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Δε σε χαλασε που δε με πετυχες ομως :p

Kαμια πιτουλα θα κοψουμε εμεις εδω κατω?

Ελεγα για καμια σπανακοπιτα ή τυροπιτα ή κολοκιθοπιτα ή μελιτζανοπιτα ή κρεατοπιτα ή κυμαδοπιτα ή μια απλη....απ αυτες τις βασιλοπιτες μωρε :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

θελετε να σας στηλουμε μια μπουγατσα με πιτα?:hehe:

Xαχαχ!Oχι,εδω εχουν κατι καλητερο,καλαμακια με πιτα :hehe: :hehe: :rofl: :rofl: :hehe: :hehe:

Αρχική απάντηση από aristos87

Αμήν και πότε............... η μήπως ποτε?

Θα μαθουμε συντομα.... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [23-01-2005 22:55]

θελετε να σας στηλουμε μια μπουγατσα με πιτα?:hehe:

ΝΑΑΑΑΙΙΙΙ !!!!!! δεν εχω φαει ποτε τη μπουγατσα σας ... :( και εχω ακουσει οτι ειναι θεικια

παντως θα ηθελαν πολλοι να μπορουσαν να ειναι σαλλονικα για την κοπη ... :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

θελετε να σας στηλουμε μια μπουγατσα με πιτα?:hehe:

’σε καλύτερα... Ποιός ξέρει πόσο θα πάει με τα μεταφορικά... Στείλτη καλύτερα με e-mail! :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.