Jump to content



Κοπη πιτας TheLab.gr - Θεσσαλονικη


Chosen

Να μεινει και την Παρασκευη ο DJD στην Θεσσαλονικη;  

54 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από dfragos [Σήμερα, στις 14:38]

Προτείνω να κλείσουμε Reserve στο Εγκώμιο(το είδαμε και αυτό! ), και να ζητήσουμε σερβιτόρα την Μαρίνα. :inlove:

Το τραπέζι έτοιμο. Για την Μαρίνα θα κανονίσει ο ερωτύλος της παρέας... Ονόματα δεν λέμε :p

[γκούχου]jax[/γκούχου]

post-745-1416071568,2835_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen [Σήμερα, στις 12:18]

Hint για το τι θα φοραει ο Enduracell αυριο... ;)

και γω κουρτινα ψηφισα.......Ε ρε ΓΛΕΝΤΙΑΑΑΑΑΑΑ:jump:

ψιτ.......και κατι ακομα......μην αφησετε τον μαστροντιτζεη να ξαναρθει αθηνα.......σας τον χαριζουμε..........χοχοχοχοχχο

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Fireknight [Σήμερα, στις 09:16]

Μη βιαστητε να την κοψετε την πιτα μηηηπως και προλαβω :whistle2: :D:cool:

Η πιτα θα κοπει στις 18:30 (+-10' ) γιατι ο αξιοτιμος κυριος DJD θα πρεπει να ειναι στο αεροδρομιο ~19:30. Βαλτε τα δυνατα σας κοριτσα! :ρρρ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Η πιτα θα κοπει στις 18:30 (+-10' ) γιατι ο αξιοτιμος κυριος DJD θα πρεπει να ειναι στο αεροδρομιο ~19:30. Βαλτε τα δυνατα σας κοριτσα! :ρρρ

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ...............ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ

DJD ΜΙΑΣ και θα εχεις το ιδιοτικο σου jet ελα μεχρι την Καστορια να μου φερεις ενα κομματι πιτας....

Θα σε κερασω ποτο στο ΚΟΧΙΜΠα μαγαζι στο οποιο δουλευω ... παιζει ο Σειρας Αποψε....... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Η πιτα θα κοπει στις 18:30 (+-10' ) γιατι ο αξιοτιμος κυριος DJD θα πρεπει να ειναι στο αεροδρομιο ~19:30. Βαλτε τα δυνατα σας κοριτσα! :ρρρ

πολύ busy αυτός ο DJης

Παρασκευή απόγευμα πίτες και αΡΕοπλάνα

Σάββατο πρωί παιχνιδάκια στα δασάκια

ήθελαν να 'ξερα πότε δουλεύει.....

μου φαίνεται έχει ''χώσει'' τον φίλο μου και δεν μου αρέσει καθόλου αυτό :mad: καθότι θα έπρεπε τουλάχιστον να τον προσέχει όταν ήταν αρρωστούλης :sick:

:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.