Jump to content



Lineage 2 Servers


Samael

Παιζω στον....  

25 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

O BnB δε λαγγάρει όντως, αλλά τα κολλήματα που τρώω συνέχεια στις σκάλες και σε όποιο σημείο μπορείτε να σκεφτείτε με έχουν τσαντίσει αφάνταστα....

(Έκανα account και στο BnB, δεν άντεξα...:red: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 12:52]

Χαζομάρα μας, δεν το ξέραμε ότι είναι τόσο πορωτικό.. θα έπρεπε να μαζευόμασταν σε έναν και να κάναμε μία labclan :(

Σ' αυτό έχεις όντως δίκιο!

Link to comment
Share on other sites

Οσοι "απιστοι" δοκιμαστε Noobwars σημερα να δειτε ;)

O ΒnB δεν μου αρεσε γιατι¨"επαιζαν πολλα" (δωρακια απο GMs κλπ)...

Και τα πρωτα 20 lvl ειναι 5-6 μερες υποθεση... Ρωτα και εμας που ειμαστε 40 φευγα :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα "απιστίας" αλλά θέμα δοκιμής... τις πρώτες 2 μέρες που γραφτήκαμε στο noob, κόλλαγε άσχημα και αλλάξαμε... δεν αμφιβάλλω ότι έστρωσε τώρα, απλά δεν ψηνόμαστε για αλλαγή (ποιος ξανασκοτώνει λυκάκια και αλεπούδες :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Τhe afterburning has began....

SamaelTheDarkOne ειναι κ το nick,το σκετο καποιος αλλος το πηρε οποτε το νουσας!κυκλωφορει Samael μαιμου!! :p

Mεσα σε 4 ωρες περιπου που επαιξα χθες πηγα ~lvl10 κ τωρα αρχιζουν τα καλα :D

Ξεχασα να πω οτι μπηκα στον Bnb τελικα γιατι ο noob δε με αφηνε καν να κανω log in....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Χθες, στις 15:07]

Hehe, welcome aboard Sam, έλα να μαζευόμαστε :T:

RootX τα μπέρδεψες λιγάκι.εκοψες 3 γραμματα και με εφερες στο προσκήνιο :p

για να μπω κι εγω λοιπον στο θεμα είμαι στον noobwars και χλωμό το κόβω να έρθω bnb γιατι

40 lvl δύσκολα τα αφήνεις.........

ειδικα αμα είναι κάποιοι 40 και εχουν κανει τα quest για το 2ο proffession θα σας πουν τι ευκολα που ειναι.........

Εξξάλου είμαι και σε clan(είμαι μια περήφανη πόρνη :inlove: ) και περνάμε ωραία πολύ γέλιο!!:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sam....

RootX τα μπέρδεψες λιγάκι.εκοψες 3 γραμματα και με εφερες στο προσκήνιο :p

για να μπω κι εγω λοιπον στο θεμα είμαι στον noobwars και χλωμό το κόβω να έρθω bnb γιατι

40 lvl δύσκολα τα αφήνεις.........

ειδικα αμα είναι κάποιοι 40 και εχουν κανει τα quest για το 2ο proffession θα σας πουν τι ευκολα που ειναι.........

Εξξάλου είμαι και σε clan(είμαι μια περήφανη πόρνη :inlove: ) και περνάμε ωραία πολύ γέλιο!!:p

Δίκιο, αλλά δεν έβαλα τις τελίτσες :p

Εδώ εγώ δεν φεύγω με noob level 22, εσύ θα φύγεις με 40? :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω εριξα ψηφο στον ΒnB.

εχω αccount στον ΝΟΟΒ και Β&Β,στον πρωτο 32lvl human wizzard,20lvl Dark Elf Palus Knight και Dark Elf Mystic 17lvl.μπηκα χτες στον ΝΟΟΒ αφοτου σηκωθηκε παλι επεξα λιγα και μ@μιοταν στο lag.παρολο που ειναι δυσκολο μετα απο τοσες ωρες,αλλαξα σερβερ και πηγα BnB (13lvl DE Fighter),με καλα drops σε σχεση με τον ΝΟΟΒ.επαιζα 5 ωρες.δεν μου εκανε lag εκτος απο ενα κολλημα σε μια σκαλα.και στους 2 παιζω με PSTN.

@Samael μια και τα ειπαμε στο L2 χτες,ηρθα απο το φορουμ μια βολτα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MADKiller7

Εγω εριξα ψηφο στον ΒnB.

εχω αccount στον ΝΟΟΒ και Β&Β,στον πρωτο 32lvl human wizzard,20lvl Dark Elf Palus Knight και Dark Elf Mystic 17lvl.μπηκα χτες στον ΝΟΟΒ αφοτου σηκωθηκε παλι επεξα λιγα και μ@μιοταν στο lag.παρολο που ειναι δυσκολο μετα απο τοσες ωρες,αλλαξα σερβερ και πηγα BnB (13lvl DE Fighter),με καλα drops σε σχεση με τον ΝΟΟΒ.επαιζα 5 ωρες.δεν μου εκανε lag εκτος απο ενα κολλημα σε μια σκαλα.και στους 2 παιζω με PSTN.

@Samael μια και τα ειπαμε στο L2 χτες,ηρθα απο το φορουμ μια βολτα.

Χεχεχ!Σωστος,ελα στην TheLab clan-ια τωρα :D

Στο BnB παντως δε βλεπω να lagαρει κ πολυ,καλα παμε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RaNd

O ΒnB δεν μου αρεσε γιατι¨"επαιζαν πολλα" (δωρακια απο GMs κλπ)...

Αυτό γινόταν στην αρχή. Όλα τα Bgrades όπλα που είχαν δωθεί έχουν παρθεί πίσω. Και γενικώς τώρα που έχει αναλάβει admin o Fitz όλα καλά πάνε :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.