Jump to content



post your setups


MrSeanKon

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply
Hgetis Το τηλέφωνο πόσα χρόνια το έχεις? ΛΟΛ CmoS Τι είναι αυτό ρε μπάζε? Στο κομοδίνο ΛΟΛ

:025: Και δε μου λες???Πως θα απολαμβαλω το βραδακι net ? :098:

(αστο ασχολιαστο :115: = :018: )

Link to comment
Share on other sites

το πτωμα στο τοιχο εσυ το σκοτωσες?

8οp

Θα κανει σαφαρι Azmo ο ηγετης....... :098:

Τωρα δεν ξερω αν ειναι και Black fan.......

Εμενα το λεει η νεα ταπετσαρια των Tools......... :042: :042:

Ο συγκατοικος μου ειναι που με εκνευρισε μια μερα!! Ειναι πιο ωραιος οταν στολιζει τον τοιχο και... σαφως πιο ησυχος! LOOOL :040: :040:
Hgetis Το τηλέφωνο πόσα χρόνια το έχεις?
Σκαβοντας στον κηπο για να θαψω το πτωμα του συγκατοικου LOL (γιατι οπως φαινεται στην φωτο κρατησα μονο το τομαρι του LOL) βρεθηκα μπροστα σε αυτο το ανεκτιμητο κειμηλιο! Τωρα τα εχω και τα δυο διπλα διπλα για να στολιζουν το γραφειο μου!! LOL

Υποψιν το τηλεφωνο μετα απο κατι μετατροπες που υπεστει στην καρδια του λειτουργει απροσκοπα!! Και μαλιστα σε περιπτωση βλαβης του ασυρματου αυτοματα μπορεις να κανεις τονικη κληση απο αυτο!!

Link to comment
Share on other sites

Να και το δικο μου.

Θα σου συνιστουσα να βαλεις το subwoofer στο πατωμα καμια δεκαρια εκατοστα απο τον τοιχο! Ετσι θα εχεις και καλυτερο ηχο και δεν θα μαγνητιζεται η οθονη αφου τα subwoofer συνηθως δεν φερουν μαγνητικη θωρακιση!

Το case αεριζεται καλυτερα ετσι; :040: :040:

Link to comment
Share on other sites

Πρόκειται για έναν celeron 900 υπερχρονισμένο στα 901,77

(όπως βλέπετε και στο σχετικό thump)

To Πρώτο πράγμα που παρατηρεί κάποιος σε αυτόν είναι το υψηλής ποιότητας κουτί atx της ειδικής στο χώρο του modding εταιρείας Carfour το οποίο δεν είναι τίποτα άλλο από μια σκέτη λαμαρίνα. Σε περίπτωση που θέλει κάποιος να εισβάλει στο εσωτερικό του δεν έχει να κάνει τίποτα πιο απλό από το να ξεβιδώσει όλες τις πίσω βίδες απο πίσω , να βγάλει τα καλώδια και να σηκώσει όλο το πλαίσιο!

Αν τα καταφέρει και το κάνει αυτό θα δει μια μητρική μάρκας "ΜΟΤΗΕRBOARD"!

μην με ρωτάτε περισσότερα...και στα εγχειρίδια έτσι την λένε:"ΜΟΤΗΕRBOARD"!

με τσιπσετ award 601 cf.Τέλος πάντων λόγο τσιπσετ τα μόνιτορ προγράμματα την αναγνωρίζουν πως είναι της jetway!

Διαθέτει :

- 1 όλο και όλο ανεμηστηράκι στο πίσω μέρος του για την απαγωγή της θερμότητας (που ευτυχώς λόγο celeron δεν είναι υψηλή)

- 1 μόντεμ επίσης άγνωστης προέλευσης το οποίο μετά από δοκιμές αναγνωρίζει τους drivers της Motorola,

- Ram 120 mb (κι όμως γίνεται!) είναι 128 και τα 8 τα δεσμεύει η On board κάρτα γραφικών (στο Benchmark βλέπετε ότι κατατάσσεται και κάτω από σύστημα με 66 mb sdram )

- κάρτα γραφικών όπως είπαμε τα 8 mb της ram , δεν έχει καν επιταχυντή γραφικών (για αναβάθμιση δεν τίθεται λόγος μια και δεν έχει καθόλου θύρα agp!)

- ήχος on board stereo

- 2 σκληρούς (ο εργοστασιακός 18 gb ata 100 και ένας 120 gb ata 133 που έβαλα εγώ)

- no lan

- οθόνη vibrant 15” (η δεύτερη που μου δίνουν λόγω εγγύησης γιατί την πρώτη που πήρα με το που την έβαλα κάηκαν κάτι λαμπάκια μπροστά.).

Είναι από τους υπολογιστές που κάνουν καλό σε ένα σπίτι! Αν σκεφτείτε ότι όταν τον βάζω να κάνει rip για mp3 σε ένα cd πάω και πλένω τα πιάτα ή σφουγγαρίζω το δωμάτιο μου…αφού δεν μπορώ να κάθομαι έτσι και να περιμένω τόσο (τερπνόν μετά του ωφελίμου)

Υ.Γ. Αν κάποιος από τους φίλους σας είχε έστω και την παραμικρή ιδέα να πάρει υπολογιστή από σούπερ Μάρκετ – μαγαζί ηλεκτρικών δεν έχετε παρά να τον παραπέμψετε σε αυτό το feed... θα του περάσει! :038: :038:

post-349-1442173760,6068_thumb.jpg

post-349-1442173760,6647_thumb.jpg

post-349-1442173760,7354_thumb.jpg

post-349-1442173760,7475_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.