Jump to content



post your setups


MrSeanKon

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Αυτή τη στιγμή ο 750 καταλαμβάνει 4 φορές τον όγκο του και 200 ml μελάνια είναι χύμα πάνω στο γραφείο -και όχι όλα μέσα στις σύριγγες...Πού να βρω και κανέναν άλλον 750?. Αλήθεια μήπως έχετε κανένα 750 κάπου καταχωνιασμένο που να μην δουλεύει?

Link to comment
Share on other sites

επειδη ο φιλτατος MrSeanKon ζητησε αχουρια,και επειδη εχουν γινει χειροτερα τα πραγματα στο δωματιο μου (σε σχεση με τις πρωτες φωτο που ειχα ποσταρει αρχικα στο θεμα),μετα τιμης-ντροπης σας παρουσιαζω το AxoyrI ver.2 LOL

ΥΓ1.η κατασταση ειναι ελεινη λογω του μοντ που υπαρχει σε εξελιξη

ΥΓ2.πρεπει να σας εχω ολους στην ακαταστασια ε?????

post-200-1442174037,5628_thumb.jpg

post-200-1442174037,6427_thumb.jpg

post-200-1442174037,7266_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αχουρια θελω να βλεπω! :p:p:p

Σαν το δικο μου LOOOOOOOOOL.........

μπαααα, εγώ είμαι πολύ νοικοκύρης - και οι "μακαρονάδες" :D μέσα στο -κλειστό- κουτί , και τίποτα περιττό πάνω στο γραφείο

είμαι και παντρεμένος - δεν γίνεται αλλιώς, και προκειμένου να "βάζει χέρι" η γυναίκα, τα μαζεύω μόνος μου :040:

(ρε γμτ, έχασα και το καλώδιο της ψηφιακής)

Link to comment
Share on other sites

LOL Βασιλη περιμενουμε να ανεβασεις αλλη μερα καμμια φωτο για να ριξουμε λιγο γελιο.... :082:

Ελπιζω να μην το ξεχασεις! :031:

MADKiller7 θα σκεφτω τη νεα εκδοση του (αστο τζιζ) :055: αχουριου μου εννοω....

Αλλα με βραχυκυκλωσε η C#.... :072:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.