Jump to content



post your setups


MrSeanKon

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

επειδη με συγκινησατε με την ζεστασια (ακαταστασια) των δωματιων σας,να σας στειλω και γω 2 φωτο.ατυχια,δυστηχως σημερα το μεσημερι καθαρισα το γραφειο μονο (τα υπολοιπα οπως ηταν) γιατι εκανα γλυπτικη πανω του απο την σκονη.συγνωμη για την ποιοτητα,κινητο not Rulezzzz. η 2η ειναι κατω απο το γραφειο,με τοσα καλωδια ακομα και ο Spiderman θα μπλεκοταν

post-200-1442173750,777_thumb.jpg

post-200-1442173750,8185_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

AMDας παντου και παντα.Ακαταστασια rulezzzz και η μανα μου σκουζειιιιιιιιι οποτε μπει μεσα.μεγεθυνση η γωνια MrSeanKon,τα σχολια δικα σου.α και μια με τον καναπε στο πισω μερος

post-200-1442173751,3707_thumb.jpg

post-200-1442173751,4101_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

LOL εβαλες και τον σκανερ στην καρεκλα???

LOL κατι τροφοδοτικα πεταμενα σε χαρτοκουτια λες και πανε για σκουπιδια εγω φυσικα ειμαι μονος σπιτι (δεν εχω αλλα αφεντικα) συνεπως κανω ο,τι θελω....... :042: :042: :042:

Link to comment
Share on other sites

εχω ενωσει 2 μικρα τραπεζακια,δεν ειναι καρεκλα.ασε δεν θελω να σκεφτω πως θα ειχα ενα σπιτι μονος μου.παντως αφεντικο στο δωματιο ειμαι εγω,το εχει παρει (η μανα) αποφαση εδω και καιρο,πως αν δεν φυγω απο μεσα δεν θα καθαρισει το δωματιο αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους! :109:

Να κι ενας αλλος οπου επικρατει ακαταστασια στο χωρο του! :116:

Ειναι κι AMDας! :116: :116:

Ρε μπαρμπα τον δικο μου χωρο τον ειδες???? ακους εκει αφου πη :071: :064: :071: :p :112: ρα απο τον θειο μου...

Link to comment
Share on other sites

5.1 ολα στα μουτρα :046:

Eμενα μου τα @#@#@#@#@# οι γονεις μου και μου πηραν την κονσολα ετσι....no console no music no τιποτα...με τα ακουστικακια την βγαζω... :088: :088:

Αχ αυτο το χασμα γενεων......Η παλια γενια δε ξερει απο ηχο...:(

Link to comment
Share on other sites

Α ρε SeanKon με πρόλαβες!

Να και το δικό μου lab όταν είναι κάπως συμμαζεμμένο!

Από την πρόσοψη και με.....κλίση μερικών μοιρων λήψης...

Δεσπόζει στα αριστερα το Xaser III συνοδευομενο με τις δυο οθονες που φερει σε Dual screen και στα δεξια το παλιο μου συστημα ανευ οθονης, στημενα σε δικτυο! Ο δευτερος χρησιμοποιει το vnc εαν χρειαστει για να προβληθει η επιφανεια εργασιας του στην οθονη του Xaser!!

post-163-1442173759,2874_thumb.jpg

post-163-1442173759,4093_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.