Jump to content



7800gt sli ή G80?


superduke

Recommended Posts

G80 ή οτι ειναι καλυτερο εκεινη την εποχη μεχρι τοτε 7800GT θα σε βγαλει παλικαρι. Αυτη ειναι η αποψη μου φυσικα (η φωνη της λογικης που λεμε) εσυ τωρα αν θελεις κατι παραπανω ...

Link to comment
Share on other sites

Για παιχνιδια και αυτη που εχεις σε βγαζει και παραπανω απο το τελος του χρονου.....ανετα. εκτος αν θες να benchαρεις.

Καλυτερα να περιμενουμε κατι με dx10 πλεον.

ό,τι είπε...δεν αξίζει τέτοια αγορά τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Και γώ λέω να πάρεις πιο μετά κατί πιο καινουριο. Ηδη οι 7800GT/GTX τεινουν να χαρακτηριστούν παλιές. (ΛΟΛ δηλαδη) οπότε με 2 7800ΓΤ θα έχεις μεν αρκετή raw power δε θα έχεις όμως καποια νέα χαρακτηριστηκά(βλ μπιχλιμπίδια) που θα κυκλοφορήσουν στο άμεσο μέλλον.

Γνώμη μου...

Υ.Γ.(Α, και όταν θα παιρνεις G80 πες μου σε ποια σκουπιδια θα πετάξεις την 7αρα σου...)

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις τα φραγκα ψωνισε δυο φορες! παρε αλλη μια 7800 τωρα και οταν βγει το g80 χτυπα το .Που να περιμενεις τωρα ενα χρονο....

πολλές φορές δεν είναι έτσι...πχ το SLI μπορεί να μην του πάει όπως τα νόμιζε.........ενώ αν θέλει ντε και καλά να έχει το καλύτερο PC, ας πουλήσει την 7800GT και ας τσακώσει μια Χ1900ΧΤ/7900.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.