Jump to content



Προτασεις για μαυρο ασυρματο πληκτρολογιο 104 πλήκτρων


squid

Recommended Posts

Exω ενα μαυρο combo του αγαπημενου μου microsoft internet keyboard 104 πληκτρων και το μαυρο οptical mouse της microsoft AΛΛΑ η πιοτητα κατασκευης και υλικων και βαφης ειναι πολυ μαπα (made in China) και σκεφτομαι να τα αλλαξω με κατι cordless αλλα ολομαυρο, 104 πληκτρα layout και οχι τιποτε ακριβο και εξεζητημενο.

Δεν ξερω αν υπαρχει το ιδιο combo της ΜS σε ασυρματο και φτιαγμενο αλλου ομως .... σε καλυτερη ποιοτητα

το μονο κοντινο που βρηκα ειναι αυτο το Logitech στο image αλλα δεν ξερω το μοντελο

post-1094-1442174355,5342_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το παραπανω το εχει ενας φιλος μου και ειναι πολυ καλο.

Εγω πηρα το παρακατω και μουβγηκε εξαιρετικο. Ειναι πολυ μικρο, ελαφρυ και με τρομερη εμβελεια οπως και ολα της Logitech σε σχεση την τα Microsoft που πρεπει να υπαρχει οπτικη επαφη.

http://www.multirama.gr/Multirama/product.aspx?a_id=111&cc_id=Keyboard&cp_id=66753

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω το συγκεκριμένο, πολύ καλό παναλαφρό με πολύ καλή ποιότητα κατασκευής τρομερή εμβέλεια και παρα πολύ καλή αυτονομία.

το πληκτρολόγιο με επαναφορτίζόμενες 2 ΑΑΑ GP 800mAh βγάζει 3μηνο και βάλε, το ποντίκι με 2 ΑΑ GP 2000mAh παίζει στο μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Το παραπανω το εχει ενας φιλος μου και ειναι πολυ καλο.
Και εγώ έχω το συγκεκριμένο, πολύ καλό παναλαφρό με πολύ καλή ποιότητα κατασκευής τρομερή εμβέλεια και παρα πολύ καλή αυτονομία.

το πληκτρολόγιο με επαναφορτίζόμενες 2 ΑΑΑ GP 800mAh βγάζει 3μηνο και βάλε, το ποντίκι με 2 ΑΑ GP 2000mAh παίζει στο μήνα.

Ποιο ειναι το oνομα του μοντελου ? (αυτο στο thumbnail)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.