Jump to content



Supertalent μνήμες στο Πλαίσιο


dellman

Recommended Posts

Ναι είναι γεγόνος ήρθε όλη γκάμα της supertalent στο Πλαίσιο.

Ddr 400 cl2 + cl3

ddr2 μάλλον με τα καλά τσιπάκια (d9 fat) για αυτό θα μαι σίγουρος αύριο. Μόλις θα τις έχω στα χέρια μου δηλαδή. Στη σελίδα δεν της έχουν βάλει ακόμα όπως και τη dfi αλλά υπάρχουν.

post-50-1442174371,5809_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγω γιατι εμαθα οτι φερανε μονο DFI expert και oι super talent που φερανε δεν ειναι ολη η σειρα παραμονο καποια κομματια τα οποια δεν θα ξαναερθουν???:D

48 ευρω λες για ddr1???Value ειναι...δεν εχουν καποια ιδιαιτερα chipakia..οπως και καμια μνημη ddr1 πλεον εκτος απο teamgroup...που και αυτες το γυρισαν σε ddr2 πλεον...:D

ddr2 για να εχουν fatbody ειναι η ακριβη η σειρα και οχι η value...:D

Link to comment
Share on other sites

(μην βαρεσετε!!!)καμια πληροφορια για 2X2GB kits?Ποτε λενε οι εταιρειες να ριξουν στην αγορα τα στικακια τους?Κατι ειχα διαβασει για OCZ οτι περιμενει πρωτα να βγουν τα Vista.DFI+Πλαισιο :058:

SLN εγραψες

Link to comment
Share on other sites

(μην βαρεσετε!!!)καμια πληροφορια για 2X2GB kits?Ποτε λενε οι εταιρειες να ριξουν στην αγορα τα στικακια τους?Κατι ειχα διαβασει για OCZ οτι περιμενει πρωτα να βγουν τα Vista.DFI+Πλαισιο :058:

SLN εγραψες

Υποστοιρίζουν οι καινούργιες μητρικές dimmακι 2GB ???

Δηλ 8GB max-mem ???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.