Jump to content



Άλλος ένας Conroe στην Ελλάδα...


geoal

Recommended Posts

Δηλαδη να βαλω ενα super pi στον εναν και ενα στον αλλο για να δω διαφορα?

Πες μου τι και πως και θα το δοκιμασω.

Η ερώτηση μου είχε σκοπό το ψάξιμο γενικότερα ...όσον αφορά το "φράγμα" των 400mhz στο fsb.

Link to comment
Share on other sites

deadlock7> οχι μαλλον δεν παιζει και τοσο πολυ ρολο γιατι η δικη μου ειναι ακομα παλαιοτερη 118ΧΧΧ και τερματιζει σταθερα στα 400-401. Η πλακα ειναι οτι σε μια δοκιμη που εκανα το μεσημερι με 425 η μητρικη εκανε boot αλλα κολλησε στην διαδικασια φορτωματος των Windows και στην συναιχεια τρεχοντας το memtest ειδα οτι οντως θελει ταση MCH γιατι πεταει λαθη στις μνημες.

TASOS> κανω διαφορα τεστ γενικα αλλα αν θελεις μπορεις να μου πεις κατι συγκεκριμενο να δοκιμασω και μπορει να μην το εχω σκεφτει. Ετσι και αλλιως εισαι πολυ εμπειρος clocker και εμπιστευομε τις ιδεες σου.

Οσο για την τιμη του επεξεργαστη ειναι Confidencial οπως και ο ιδιος ο επεξεργαστης αλλωστε...

Link to comment
Share on other sites

μονο σε pre-order μαγαζια και αγνωστο ποια ημερομηνια θα ειναι διαθεσιμοι τελικα. Ακουγονται σεναρια για 24,27/7 και αλλοι λενε για Αυγουστο κτλ. Το θεμα ειναι οτι τους περισσοτερους θα τους παρουν η Dell και HP και οτι μεινει θα διατεθει στην αγορα. Γενικα θα ειναι δυσκολο τον πρωτο καιρο να βρεις καποιον επεξεργαστη στα ραφια των καταστηματων απο οτι λεγετε αλλα ποτε δεν ξερεις μπορει και να ειναι φημες αυτα για εντυπωσιασμο και αυξηση της τιμης απο τους διανομεις. Εμενα ειναι ES ο επεξεργαστης και δεν τον πηρα απο μαγαζι αλλα μεσω γνωριμιων που δεν θα ηθελα να αποκαλυψω για ευνοητους λογους.

Link to comment
Share on other sites

Έλα μωρέ στην ελλάδα είσαι..:028: Τι θα πει γνωριμία...Η γνωριμία ενός φίλου μου έίναι και δικία μου γνωριμία ...:082: Φαντάζομαι οτι δεν θα μας αποκαλύψεις τιμή του συστήματος διοτι το πήρες το μηχάνημα σε τιμή "γνωριμίας" )(καλοοοό ε??)..Δεν πειράζει ..:052: ...Μακάρι να πέσει και στα χέρια μας αργότερα κάποιο καλό κομάτι..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.