Jump to content



Η Γυνάικα PC....


dfragos

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

ε για σταθειτε:dots:

Γράφει πουθενα..........στο forum οτι ειναι μόνο για ανδρές?????? ?????

Το να μη θέλετε να άκουσετε άλλη άποψη ...............είναι δικαιωμα σας ΄λλα αωτο το κάνουν όσοι φοβούνται να αντιμετωπίσουν κατι η κάποιον η να ακούσουν μια σωστη άποωη.

Τλπ

Αρχική απάντηση από aristos87

Γράφουμε Ελληνικά...

Ξέρεις πόσοι θα ήθελαν κοπέλα που θα έβγαζε χαμηλότερο Pi απο αυτούς? (δεν νομίζω να είσαι τετοια αλλα λέμε τώρα...) που ξέρεις πολλοί έχουν την ελπίδα οτι βρούν την γυναικα της ζωής τους σε ένα φορουμ :p (αν δεν καταλαβαίνεις δεν πειράζει αλλοι κατάλαβαν)

Δε νωμίζω να σου δειξα κάτι τέτοιο............................

Και ούτε ψάχνομαι..................

Και ντροπή σας που το είπατε........................Επίσης εγω δεν πρόσβαλα κανέναν.

Αρχική απάντηση από Psychokiller

Ρωτάω αν είσαι μονή στη ζωή?:cool:

Και δεν θέλω να απαντήσω σε αυτό .................γιατί δεν αφορά κανενα απο εσας

Α καλό ειναι να βαλέτε στο φορουμ την επικεφαλίδα μόνο για άνδρεσ.................

Link to comment
Share on other sites

Χαλάρωσε αγάπη, μην συγχύζεσαι! Γιατί τόσο σθένος;

Στην τελική μπορεί και να είμαστε κολμπεξικοί, φαλλοκράτες, ξεχασιάρηδες και όλα τα υπόλοιπα που μας καταλογίζεται κατά καιρούς.

Αλλά μην ξεχνάς ότι και εσύ με έναν από εμάς θα καταλήξεις για αυτό χαλάρωσε και απόλαυσε το:banging:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Psychokiller

Αλλά μην ξεχνάς ότι και εσύ με έναν από εμάς θα καταλήξεις για αυτό χαλάρωσε και απόλαυσε το:banging:

Ο Γιατρος του Ερωτα μιλησε! :worship: :worship: :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από aristos87 [Σήμερα, στις 22:08]

Aκόμα μιλάμε για τα κουτιά μας αλλά αλλου :p.....

παρεπιπτώντος το stacker μαμάει. Το ήθελα και΄γώ αλλά ήταν ακριβό το άτιμο. :D
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Psychokiller

Χαλάρωσε αγάπη, μην συγχύζεσαι! Γιατί τόσο σθένος;

Στην τελική μπορεί και να είμαστε κολμπεξικοί, φαλλοκράτες, ξεχασιάρηδες και όλα τα υπόλοιπα που μας καταλογίζεται κατά καιρούς.

Αλλά μην ξεχνάς ότι και εσύ με έναν από εμάς θα καταλήξεις για αυτό χαλάρωσε και απόλαυσε το:banging:

να εισαι πιο συγκεκριμένος με τισ εκφράσεισς σου.............................και καλο ειναι να προσεχεισς τι λες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xristina83 [Σήμερα, στις 22:38]

να εισαι πιο συγκεκριμένος με τισ εκφράσεισς σου.............................και καλο ειναι να προσεχεισς τι λες

Τι από αυτά που λέω, δεν κατάλαβες, να στο εξηγήσω.

Δεν είναι κακό να ρωτάς άμα δεν ξέρεις.

Για παράδειγμα δες εμένα, που δεν κατάλαβα τι θέλεις να προσέχω σε αυτά που λέω.

Ορίστε σε ρωτάω:

Τι είναι αυτό θέλεις να προσέχω σε αυτά που λέω; ?????

Ή ακόμα πιο συγκεκριμένα σε αυτά που σου λέω; ????? :hm:

Link to comment
Share on other sites

Ας αναγνωρίσουμε ότι σε αυτό το forum είμαστε καμμένοι(οι Ανώνυμοι Καμμένοι)...

Ήρθε μία κοπέλα στο forum, ας μην την διώξουμε με την μυρωδιά καμμένου που αναδίουμε....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Eαν η μαμακια ηταν εργοχειρο καποιοι θα ειχατε κανει την προικα σας.Γιατι μονο με προικα θα δειτε γυναικα.

Αν αυτο παει σε μενα........

εεε τι να πω.....

Το θρεντ ειναι χιουμοριστηκο, αν τα περνετε τοσο στα σοβαρα....... εεε τι να πω πια... πασο......

Απλα δεν θεωρω τον εαυτο μου καμενο απο κατι και το σατηρησα ετσι.......

Συγνωμη αν προσεβαλα καποιον..............

Link to comment
Share on other sites

Βρε Root, φταιει το απροσωπο......

Να εισαι σιγουρος πως αν ηταν προφορικος ο λογος, δεν θα υπηρχε καμια παρεξηγηση!

EDIT:Το αμαρτολο ποστ που προβληματισε διαγραφηκε για να σταματησει εδω το θεμα.... Παντως εγω θα το σκεφτω πολυ να ξανακανω πλακα.... φαινετε πως μονο σοβαρα μπορουμε να μιλαμε....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.