Jump to content



Η Γυνάικα PC....


dfragos

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Φιλε Slotkiller το ποστ μου ηταν γενικο , και δεν πηγαινε για σενα .Εαν ηταν για σενα θα εκανα quote ...Παει σε οποιον μπορει να εχει δειγμα τσιπας πανω του και να καταλαβει οτι μια κοπελια σε ενα αντροκρατουμενο φορουμ και μαλιστα γεννηθης το 83 ειναι κατι σπανιο και συναμα ομορφο.Σπαει η μονοτονια της βαρβατιλας και του ¨καμμενου" και αντι να την πεφτουμε και να σχολιαζουμε καθε της ποστ καλυτερα να μασουσαμε καμια trident.Εξαλλου οποιος επιζητα "πεσιματα" υπαρχει το , msn , irc , icq και πολλα αλλα chat room , τετοια ομως οχι στον Λαμπη γιατι αλλος ειναι ο σκοπος δημιουργιας του.

Ακομα απορω γιατι στην εκθεση εγραψα κατω απο την βαση , αφου τα λεω τοσο ωραια....:tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Ακομα απορω γιατι στην εκθεση εγραψα κατω απο την βαση , αφου τα λεω τοσο ωραια....:tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

Δεν είχε "καεί" όσο έπρεπε ο εγκέφαλος τότε, είμαι σίγουρος ότι αν έγραφες τώρα, θα έσκιζες :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε βαγγ δεν θεωρω πως καποιος την επεσε στην κοπελια, πιστευω πως απλα συζητουσαμε το αιωνιο θεμα! την διαφορετικοτητα των 2 φυλλων!

Το θρεντ ειναι απο την αρχη Χιουμοριστηκο, για ποιο λογο καποιοι το πηραν ως σοβαρο και οτι κανουμε καμακι, ειλικρινα δεν καταλαβαινω!

PS: και εγω του 83 ειμαι, 22χρονων!

PS2: το ποστ σου ειναι αυτο που με εβγαλε απο τα ρουχα μου.... αν ηταν χιουμοριστικο θα μπορουσες να βαλεις εινα emotion...... ειναι απο τα ποστ που δεν καταλαβαινεις αν ο αλλος το εννοει ή απλα σε πειραζει και θα ηθελα να το διευκρινησεις αυτο!

φιλικα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Ακομα απορω γιατι στην εκθεση εγραψα κατω απο την βαση , αφου τα λεω τοσο ωραια....:tomato: :tomato: :tomato: :tomato:

Να ρθω να μου κανεις κανενα μαθηματακι εκθεση γιατι δινω πανελληνιες φετος?:p

Αρχική απάντηση από SlotKiller

PS: και εγω του 83 ειμαι, 22χρονων!

εγω του 88..... ο μικροτερος κερδιζει...λολ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Δεν είχε "καεί" όσο έπρεπε ο εγκέφαλος τότε, είμαι σίγουρος ότι αν έγραφες τώρα, θα έσκιζες :rofl:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ με την ειπε , ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ μαμα με την ειπε ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ποια παιδι μου βαγγουρα σου ειπε ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ την ιστορια της εκθεσης.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

Να ρθω να μου κανεις κανενα μαθηματακι εκθεση γιατι δινω πανελληνιες φετος?:p

εγω του 88..... ο μικροτερος κερδιζει...λολ

Αμα θες Μαθηματικα κατι γινετε , γιατι εκθεση μαλλον πατο θα πιασεις.....

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Vagouridi εγώ θα σου έβαζα σίγουρα ένα 16 (ίσως και κάτι παραπάνω) στην έκθεση. ;)

’λλα με αυτά που λες εγώ στην θέση της Χριστίνας θα είχα φορτώσει πολύ άσχημα :mad:

γιατί ούτε λίγο ούτε πολύ λες ότι ο ρόλος της στο lab είναι για καλοπισμό. :flower:

Δηλαδή \_/

Οπότε είσαι και εσύ ένας από αυτούς που λες, ότι δεν έχουν δείγμα τσίπας πάνω τους :D

Ή κάνω λάθος? :...:

Link to comment
Share on other sites

Ξεκολλήστε....

Αφήστε την κοπέλα ήσυχη(στην τελική σιγά μην βγάλει άκρη εδώ μέσα) και εντάξει... ο Πάρης δεν ήθελε να προσβάλει κανέναν, απλά επειδή έχουμε ξεφύγει και γράφουμε ότι να'ναι τώρα τελευταία...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Psychokiller

Αγαπητέ Vagouridi εγώ θα σου έβαζα σίγουρα ένα 16 (ίσως και κάτι παραπάνω) στην έκθεση. ;)

’λλα με αυτά που λες εγώ στην θέση της Χριστίνας θα είχα φορτώσει πολύ άσχημα :mad:

γιατί ούτε λίγο ούτε πολύ λες ότι ο ρόλος της στο lab είναι για καλοπισμό. :flower:

Δηλαδή \_/

Οπότε είσαι και εσύ ένας από αυτούς που λες, ότι δεν έχουν δείγμα τσίπας πάνω τους :D

Ή κάνω λάθος? :...:

Ειπα οτι σπαει την μονοτονια και οχι οτι ειναι για καλοπισμο.Το να με κρινεις εσυ εαν εχω η οχι τσιπα πανω το θεωρω το λιγοτερο βλακωδες.Εγω δεν υπεδειξα κανενα με το ποστ μου , εσυ ειχες την μιγα μεσα σου και σπαστηκες.Οσο και να προσπαθεις να κρυφτεις εισαι ενας ξετσιπωτος και πολυ περισσοτερο εισαι ενας καλοπιστικος ξετσιπωτος.

A και κανεις λαθος πως να το κανουμε , το τσιμπησες το δολωμα ρε φιλε και πας να την βγεις και απο πανω , α ρα απο δω !!!

Link to comment
Share on other sites

let us drink που λεει και η διαφημιση................χαλαρωστε λιγακι παιδες......η κοπελια κατα τη γνωμη μου εχει φερθει αψογα μεχρι τωρα......αν σκεφτουμε και το ποσο καινουρια ειναι πρεπει να της το αναγνωρισουμε διπλά.

επειδη ομως μου αρεσει να τα λεω οπως ειναι και οχι να κρυβομαι υπηρξαν και καποιες αδιακρισιες(ή εστω αδιακριτα εμμεσα σχολια εις βαρος της) τα οποια πρεπει να κοπουν.

πολυ σωστα δεν ειμαστε τσατρουμ εδω μεσα.υπαρχουν αλλου τετοια μερη οπως επισης και τα μεηλ και τα πμ..........εντ οφ ολ ματερς:flower:

piece brothers:cool:

Link to comment
Share on other sites

Guys, αν έχετε διαφορές, λύστε τις έξω από εδώ.

Μην αρχίσουμε τους αποκλεισμούς, μεγάλοι άνθρωποι ήμαστε και όπως είπα και πριν, σκεφτήτε λίγο πριν πατήσετε το αναθεματισμένο reply.gif.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [Σήμερα, στις 00:44]

Ειπα οτι σπαει την μονοτονια και οχι οτι ειναι για καλοπισμο.Το να με κρινεις εσυ εαν εχω η οχι τσιπα πανω το θεωρω το λιγοτερο βλακωδες.Εγω δεν υπεδειξα κανενα με το ποστ μου , εσυ ειχες την μιγα μεσα σου και σπαστηκες.Οσο και να προσπαθεις να κρυφτεις εισαι ενας ξετσιπωτος και πολυ περισσοτερο εισαι ενας καλοπιστικος ξετσιπωτος.

A και κανεις λαθος πως να το κανουμε , το τσιμπησες το δολωμα ρε φιλε και πας να την βγεις και απο πανω , α ρα απο δω !!!

Φίλε Vagouridi δεν θέλω να σε στεναχωρέσω αλλά έχεις πρόβλημα.

Εγώ μια παρατήρηση έκανα για λεγόμενα σου αλλά εσύ το πήρες πολύ κατάκαρδα.

Δυστυχώς, δεν έχω χρόνο ούτε όρεξη για να ασχοληθώ με το πρόβλημα σου.

Δεν ήθελα να σε τσαντίσω πάντως, ούτε να σε προσβάλω.

Φιλικά, καληνύχτα.

Υ.Γ. και τα «α ρα από δω» αν τα εννοείς, να τα λες από κοντά και όχι μέσα από το forum.

Link to comment
Share on other sites

Κάλησπερα παιδια...................ναιναι η Χριστινα83 ειμαι.

Απλα δεν άνοιξα το συγκεκρειμενο forum για 1 ημερα κ βλέπω οτι έχουν ειπωθει αρκετά............

:fight:

Δεν ήθελα να γίνομαι η αιτια για να ΄'ναψουν' φωτιές :(

Ειληκρινα λυπάμαι για αυτό που έγειναν ....δεν είχα προθεση να ΄'μαλωσω' με κανέναν αλλα ουτε και εσεισ μεταξύ σας..............................:cry:

Για αυτο καλύτερα ας τελιώνει το θέμα εδώ....................:flag:

Επειδή .............βλέπετε εγω δεν κάνω χρηση του forum για να σπαω πλάκα.................

αλλα κάνω μια σοβάρη προσπάθεια για να τέλιωσω την πτυχιάκη μου .................

και πιστεψτε μου δεν έιχα ουτε για μια στιγμή σκόπο να ψάξω για να βρώ 'γκομενο'..........................σε αυτο το forum................

γιατι απλα δε χρειαζετε;) ;)

Και όσο το οτι ειμαι το 83 αυτο δε παιζει ρόλο αν είμαι σοβαρό άτομο η όχι...............πιστεύω οτι ειμαι αρκετά ώρημη για την ηλικια μου.!!!!! !!!!!

Αυτά.............................

Και όποιος θέλει να κάνει κάτι σοβάρο και να προσφέρει στο Λαμπ μπορεί να παει

εδώ http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=11704&perpage=5&pagenumber=1

όπου ειναι το ερωτηματολόγιο της πτυχιακής μου.................και απλά να το συμπληρώσει............(όπως 'ηδη μερική απο εσας το κάνατε:) :) :) :) :) :) :) )

Καλη σας συνέχεια εγω αποχωρώ απο το 'ανδροκρατουμενο'ποστ σας..................

:bye:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Αμα θες Μαθηματικα κατι γινετε , γιατι εκθεση μαλλον πατο θα πιασεις.....

Επ μη μας τρώς και τη δουλεία...

Αρχική απάντηση από SlotKiller

PS: και εγω του 83 ειμαι, 22χρονων!

Μα και εσύ 22 χρονών και υποστηρίζεις τον Kimi??? Ήμαρτον...

Και για να μπω λίγο on-off-topic (γιατί αυτό το θέμα είναι off-topic από μόνο του)

Εμένα δεν μου αρέσει να στενοχωριέται κανείς, πόσο μάλλον αν αυτός είναι γυναίκα...

Οπότε:

Χριστίνα...

Που πας γιατί φεύγεις;

Γιατί να μην το συζητήσουμε λίγο;

Δεν νομίζω οτι τα παιδιά σου συμπεριφέρθηκαν όπως θα έπρεπε, αλλά αν ανοίξω αυτή τη στιγμή ένα θέμα:

"Θέλετε να παραμείνει η Χριστίνα στο forum?" όλοι θα ψηφίσουν Ναι...

Γι'αυτό σου λέω...

Κάτσε παιδί μου...

(Και τώρα που είμαι βέβαιως πως σου άλλαξα γνώμη, κάτσε να συζητήσουμε για τη γυναίκα, το ρόλο της μέσα στην κοινωνίας, την ποσφορά της, τα ελλατώματά της και όλα τα σχετικά...

Φυσικά μιας και μιλάω με γυναίκα θα ήταν δίκαιο να πούμε μετά και για άνδρα...

Λοιπόν θα τσακωθούμε λιγάκι;)

Όλο αυτά που είναι μέσα στην παρένθεση είναι μεταξύ σοβαρού και αστείου...

Η συζήτηση αυτή ποτέ δεν καταλήγει πουθενά, αλλά πάντα είναι ευχάριστη, αφού γίνεται σε έντονα "πειραχτικό" ύφος...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.