Jump to content



7900 gto?


Darkus

Recommended Posts

Ψαχνοντας σε διαφορα σαιτς του εξωτερικου ειδα αυτο.

http://www.ebuyer.com/UK/product/117842/rb/22653737042

Καλα υπαρχουν 7900 gto?Η απλα μιλαμε για κομενη εκδοση του 7900 gtΧ με χαμηλοτερα χρονισμενη μνημη που αναφερει η σελιδα και το οποιο η msi προωθει σαν 7900 gto για λογους μαρκετινγκ ισως?

Link to comment
Share on other sites

Καλα υπαρχουν 7900 gto?Η απλα μιλαμε για κομενη εκδοση του 7900 gtΧ με χαμηλοτερα χρονισμενη μνημη που αναφερει η σελιδα και το οποιο η msi προωθει σαν 7900 gto για λογους μαρκετινγκ ισως?

Aυτο ακριβώς. Msi και νομίζω μόνο σε κάποιες χώρες, Γαλλία σίγουρα πάντως.

"Κομμένη" δεν είναι υπό την έννοια ότι λείπουν καποια pipes. Απλά οι χρονισμοί, κάποιες μάλιστα έχουν και ίδιες ακριβώς μνήμες με GTX, κε με λίγο OC έχεις κανονική GTX.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνα και με αυτο το συγκεντρωτικο πινακα που μου φαινεται πολυ χρησιμος,

και στα 2 λινκς, φαινεται οτι προκειται για μια καρτα με το χρονισμο πυρηνα της GTX και με μνημες σαν της GT.

Αν η τιμη ειναι τοσο καλη, μαλλον συμφερει πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Φιλος μου εχει στον υπολογιστη του μια καρτα που την ονομαζει 7900 gt/gto. Tην εχει παρει απο Πλαισιο. Προχτες που την ειδα και εγω παραξενευτικα και δεν καταφερα να δω αν ηταν gt ή gto.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.