Jump to content



Core 2 DUO 4300 στο Πλαισιο.


cabrinha

Recommended Posts

Αυτός που θα πάρει τον 4300 για το multi και τα 3+ GHz πιθανόν θα υπολόγιζε να πάρει και σύστημα ψύξης καλύτερο από αυτό της Intel για τους 6Χ00.

Η μόνη απώλεια, αν δεν κάνω λάθος, είναι ο 1 χρόνος εγγύησης. Κατά τα άλλα είναι best buy όπως είναι.

Link to comment
Share on other sites

Η μόνη απώλεια, αν δεν κάνω λάθος, είναι ο 1 χρόνος εγγύησης.

συμφωνα με το σαιτ γνωστης αλυσιδας η εκδοση tray εχει 3 χρονια εγγυηση.

best buy by far !!που να παει και στα 125 ευρω απο ιουνιο..

Link to comment
Share on other sites

παιδιά δεν ξέρω για σας ..αλλά ακόμα πιστεύω πως με τον AMD μου αυτή τη στιγμή είμαι καλυμένος προσωπικά....μία vga θέλω και τίποτα παραπάνω....θα γίνει και αυτό....μέχρι να πάω σε άλλο μηχανάκι ...που θα είναι intel πιστεύω πως είναι καλό να πάρω ένα mid-range BOX επεξεργαστή μιας και τα κλόκια τα ψιλοθεωρώ ανούσια....δεν ξέρω για σας....πάντος ο 4300 δεν μου φαίνετε καλή αγορά ..εκτός και αν τόν έχουμε μόνο για κλοκάρισμα και τίποτα άλλο

Link to comment
Share on other sites

απο οτι βλεπω εχεις dual core amd.. και εγω στη θεση σου το ιδιο θα εκανα..

εγω που ειχα μονοπυρηνο και "ψαχνομουν" για διπλοπυρηνο(ή διπυρηνο:p) νομιζω καλα εκανα και πηγα στον 4300..

επισης για καποιον που στηνει τωρα μηχανακι ,ειναι μονοδρομος..οποτε αν το δεις υπο αυτο το πρισμα,ειναι κ παραειναι best buy by far!

και οσο να ειναι, το "κλοκαρισμα" κατι εχει να δωσει παραπανω ,οταν μιλαμε για κοντα 50% χαβαλε o/c με μνημες του κιλου...ποσο μαλλον,οταν σε 2-3 μηνες το cpy αυτο θα εχει ~125 ευρω..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.