Jump to content



QX6700+DFI RD600


ThorLite

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Πολύ καλός Κώστα.Με phase τον κόβω στα 4300.Φυσικά το Phase με πολλές βελτιώσεις..:D

Α γκρινια αφου εχω τρεξει wprime τιποτα αλλο δε μπορω να τρεξω με την Χ600 που εχω τωρα πανω......

Pcmark?:033:

Link to comment
Share on other sites

Α γκρινια αφου εχω τρεξει wprime τιποτα αλλο δε μπορω να τρεξω με την Χ600 που εχω τωρα πανω......

Χαχαχα !!! Τρεξε ενα καλυτερο ! :D :D :D

Κατσε μηπως ερθω με την καρτα μου μια βολτα και να τρεξουμε μερικα 3dmark06 ... ισως και aquamark ... :)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα !!! Τρεξε ενα καλυτερο ! :D :D :D

Κατσε μηπως ερθω με την καρτα μου μια βολτα και να τρεξουμε μερικα 3dmark06 ... ισως και aquamark ... :)

Nα έρθω κι εγώ που σας αγαπάω?:055:

Θα φέρω και το μικρό αδερφάκι του QX6700..:111:

Link to comment
Share on other sites

Οι αρρωστοι ομως θα καθονται εξω στο μπαλκονι !:006:

Τί στο μπαλκόνι θα παίζουμε???:026:

Πέρα απ'την πλάκα νομίζω οτι πρέπει να κανονίσουμε ένα event με τα πολυπύρηνα των τριών μας τουλάχιστον!:045:

Θα μαζέψουμε πολλούς πόντους..:118:

ΥΓ:Κώστα προλαβαίνεις να πάρεις και μια GTX για sli..:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Τί στο μπαλκόνι θα παίζουμε???:026:

Πέρα απ'την πλάκα νομίζω οτι πρέπει να κανονίσουμε ένα event με τα πολυπύρηνα των τριών μας τουλάχιστον!:045:

Θα μαζέψουμε πολλούς πόντους..:118:

ΥΓ:Κώστα προλαβαίνεις να πάρεις και μια GTX για sli..:rolleyes:

Μητρικη ???:027: Του Τασου θα την επιστρεψω ASAP !

Link to comment
Share on other sites

Μητρικη ???:027: Του Τασου θα την επιστρεψω ASAP !

Kαλά βρε παλικάριμ εκεί κολλάς?:120:

Πάντως είναι και μια καλή ευκαιρία να δοκιμάσουμε τις αντοχές της νέας DFI αν θέλει ο Κώστας!:110:

Επειδή ξεφύγαμε απ'το θέμα θα το συζητήσουμε κάποια άλλη στιγμή.Πιστεύω θα τα βρούμε..;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εδω αποφασισα να το τρεχω για 24/7 τον quad με την ATi.Το RD600 ειναι λιγο ποιο αργο απο το 975Χ αλλα αν το ψαξεις λιγο με τα subtimings και το strap καλα παει τις μνημες γενικα της τρεχεις σε μεγαλα ΜΗz ή SYNC με 1Τ το δευτερο ειναι λιγο ποιο γρηγορο.Εβαλα και νερο στο πυρηνικο αντιδραστηρα αλλα λιγα πραγματα απο temps παλι χτυπαμε 80αρες και το καπακι του CPU ειναι αλφαδι το ελεγξα.....

untitled247quadba9.th.jpg pictureoe7.th.jpgpicture828py4.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.