Jump to content



The Godfather!!!


sisman

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Παπ

Παιδια και εγω το εχω το παιχνιδακι. Ωραιο φαινετε αλλα συναντησα ενα προβλημα. Οταν στριβω το ποντικι αριστερα ο χαρακτηρας πηγαινει προς τα δεξια και το αντιθετο. Αυτο γινετε να διορθωθει;; Αν ναι πως;; Ετσι δεν μπορω να το παιξω.Δεν συνηθιζετε με τιποτα!! Περιμενω απαντησεις!!:confused: :confused: :confused:

Εχμ... αυτό συμβαίνει σε αντίγραφο ή όταν τέλος πάντως καταλάβει το παιχνίδι ότι είναι αντίγραφο.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από HellhammeR

Ρε εγώ γιατι δεν το βρίσκωωω?? ΑΑΑΑ:mad: :mad:

Frost δηλαδη έκατσες και είδες ολες με την σειρά τις ταινίες??χμμ.. μιλάμε για 600 Λεπτά περίπου έτσι? Ναι και εγώ το έχω κάνει αυτό το κάψιμο..:D

Τέτοιες ταινίες μια στο τόσο κάθεσαι και τις απολαμβάνεις σε μαραθώνιες προβολές (μόνος ή με παρέα) :D

Link to comment
Share on other sites

jpavly αυτο που λες πρωτη φορα το ακουω...Αυτο το παραδειγμα που λες με το αυτοκινητο(δεν ξερω αν κανεις πλακα) το δοκιμασα και δουλευει. Γενικα δεν εχω αλλο προβλημα μονο αυτο με το gameplay!!!Οποιος γνωριζει ασ βοηθησει!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Παπ [Σήμερα, στις 09:38]

jpavly αυτο που λες πρωτη φορα το ακουω...Αυτο το παραδειγμα που λες με το αυτοκινητο(δεν ξερω αν κανεις πλακα) το δοκιμασα και δουλευει. Γενικα δεν εχω αλλο προβλημα μονο αυτο με το gameplay!!!Οποιος γνωριζει ασ βοηθησει!!

Ριξε μια ματια εδω:

http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=107058&page=5

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Aias [Σήμερα, στις 16:21]

fragma αν χρειαζεται να σβησω κατι πες μου ή <<διορθωσε>> το :T:

mod δεν ειμαι για να το σβησω ή να το διορθωσω.απο την αλλη εισαι 2 χρονια γραμμενος στο λαμπ.........θα πρεπε να ξερεις τι πρεπει να διορθωσεις μονος σου.:X:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Χθες, στις 17:38]

mod δεν ειμαι για να το σβησω ή να το διορθωσω.απο την αλλη εισαι 2 χρονια γραμμενος στο λαμπ.........θα πρεπε να ξερεις τι πρεπει να διορθωσεις μονος σου.:X:

Ε ναι αλλα ειμαι και λιγο τεμπελης..:zzz: :zzz:

Τωρα ειναι οκ παντως.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ακις 64

Εγω μολις παω να παιξω το παιχνιδι μου σβηνει η οθονη ενω η μουσικη ακουγεται κανονικα!!Ξερει καποιος τι πρεπει να κανω?(το παιχνιδι ειναι αυθεντικο)

Update στους drivers κατ'αρχας...Αν δεν γινει τιποτα τσεκαρε αν η καρτα γραφικων σου ειναι συμβατη με το παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.