Jump to content



The Godfather!!!


sisman

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Λέτε να το νοικιάσω από το Video Club ; Το έχει φέρει εδω πέρα και είναι ξενοίκιαστο... Δεν ξέρω αν με 1 GB RAM, 3200+ A64 (s754) και VGA GForce Ti4200 (ναι...ναι... κάηκαν αλλες 3 πριν... λογω overvoltage του σπιτιου βλέπετε τώρα όμως εχω UPD, χεχε). Θα παίζει καλα ή μπάααα ;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dr.Paneas

Λέτε να το νοικιάσω από το Video Club ; Το έχει φέρει εδω πέρα και είναι ξενοίκιαστο... Δεν ξέρω αν με 1 GB RAM, 3200+ A64 (s754) και VGA GForce Ti4200 (ναι...ναι... κάηκαν αλλες 3 πριν... λογω overvoltage του σπιτιου βλέπετε τώρα όμως εχω UPD, χεχε). Θα παίζει καλα ή μπάααα ;

και με ολα τερμα χαμιλα θα αγγομαχας...... με 5700 ειχα προβλημα παντος....

Αρχική απάντηση από moutsa

Ρε παιδια ποιο πληκτρο παταμε για να βγει απο το αυτοκινητο?

με το ιδιο που μπενεις

<<SPACE>>

Link to comment
Share on other sites

Όντως DJAlex αγκομαχάω... οπως τα πες... Εκτός κι αν φταίει το suse (το παιχνιδι το εχω installed στο linux και το παιζω με το cedega).

ΥΣ: djAlex και οποιος αλλος θελει καντε με add στο msn iron_druid@hotmail.com (οχι τιποτα... αλλα δεν εχω πολλους λαμπιτες στο msn).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πολυ καλο το game ! Αλλα ... πειτε ρε σεις πως δινω ξύλο ;;;;

Πρεπει παντα να πατάω το δεξι κλικ (να το κραταω πατημενο). Πειτε λιγο γιατι εχω μπερδευτει και δερνω οπως να 'ναι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από leros2004 [Σήμερα, στις 00:54]

Ρε παιδιά γιατι δεν μπορώ να βγώ απο το αυτοκίνητο?

Πατάω space τίποτα..........

Πάρτο προτότυπο αρχηγέ και θα λυθει το προβλημα

Είναι πρόβλημα της κόπιας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κι εγώ που το εγκατέστησα για να δω απλά πως είναι είχε τα παραπάνω προβλήματα που αναφέρετε (αντί για δεξιά-->αριστερά και αντίθετα, δεν έβγαινε από το αμάξι, etc.) ξενέρωσα και το έβγαλα, αλλά έχω το patch που σύμφωνα με ένα φίλο που το έβαλε, του έλυσε τα προβλήματα (είναι 1,5ΜΒ συμπιεσμένο και όταν το αποσυμπιέσεις γίνεται 2,6GB!!! Έπαθα πλάκα!!!). Κατά τα άλλα δε νομίζω ότι ήταν κάτι συγκλονιστικό....

Link to comment
Share on other sites

Illusion Softworks posted a comment at my site stating that Mafia 2 is not cancelled, and it will be available on the PC and Xbox sometimes in 2006-2007. Mafia, a third-person action game, didn't garner huge sales, but is considered one of the best action games to pick up.

ΟΛΕ:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.