Jump to content



The Godfather!!!


sisman

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από feanorian82

Εμένα όταν το τρέχω, βγάζει το πρώτο Credit και μετά με πετάει στο desktop... Καμία ιδέα;

Πρώτων και κύριων, είναι γνήσιο?

Δεύτερον, τα windows όταν υπάρχει σφάλμα σου πετάνε ένα "Send Error Report To M$" το έχεις ενεργοποιήσεις να δεις τι τρέχει? Γιατί κι εμένα το Max Payne 1 δεν παίζει, παίζει το 2 !

Δοκίμασε να το re-installάρεις. Έχεις το καινούργιο directX? Η cpu, ram, gpu είναι εντάξη?

Αυτά μου έρχονται στο νου

Link to comment
Share on other sites

παρολο που στην αρχη μου φανηκε καπως ιδιοτροπο οσον αφορα την κινηση του χαρακτηρα (δε ξερω, κατι δε με βολευε) τωρα μπορω να πω οτι εχω παθει πορωση με το παιχνιδι :D

και λιγακι καλυτερα γραφικα νομιζω τα χρειαζοταν παντως..

anyway, Godfather rulezzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Παραβλέπω το ερώτημα περι γνησιότητας...

Ας πουμε απλά ότι σε άλλους παίζει. Δεν μου βγάζει κανένα σφάλμα. Εβαλα drivers για την κάρτα γραφικών, directx... χαμπαρι. Μου αλλάζει την ανάλυση, και τη στιγμή που ξεκινάει η μουσικούλα και θα έπρεπε να δείξει κάτι, κρασάρει στο desktop...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από feanorian82

Εμένα όταν το τρέχω, βγάζει το πρώτο Credit και μετά με πετάει στο desktop... Καμία ιδέα;

Σήμερα το έπαιξα λίγο. Το ZA μου έβγαλε ένα pop up αν θα δεχόμουνα το παιχνιδι να κάνει key logging κτλ και όσες φορές δεν το άφηνα, δεν έπαιζε.

Αρχική απάντηση από Παπ

Παιδια και εγω το εχω το παιχνιδακι. Ωραιο φαινετε αλλα συναντησα ενα προβλημα. Οταν στριβω το ποντικι αριστερα ο χαρακτηρας πηγαινει προς τα δεξια και το αντιθετο. Αυτο γινετε να διορθωθει;; Αν ναι πως;; Ετσι δεν μπορω να το παιξω.Δεν συνηθιζετε με τιποτα!! Περιμενω απαντησεις!!:confused: :confused: :confused:

Mία από τα ίδια φίλε μου !

Link to comment
Share on other sites

Απευθήνεται κυρίως για τους FAN της ταινίας Godfather, αλλά όμως και σε εκείνους που θέλουν να γίνουν FANs.:D

Δεν είναι τυχαίο ότι απο τότε που βγήκε το παιχνίδι τα video club έχουν τις 3 ταινίες συνέχεια νοικιασμένες..:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

πάρα πολύ. Ουσιαστικά έχει το στόρυ της τριλογίας, και οι αποστολές σου είναι ότι δεν βλέπεις να γίνεται στην ταινία, αλλά βλέπεις τα αποτελέσματα του (π.χ. το κεφάλι του αλόγου, το πιστόλι στις τουαλέτες, η δολοφονία των αρχηγών των 4 οικογενειών κλπ κλπ) The godfather per sempre!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.