Jump to content



Ποιο απο τα 2 UPS


graphist83

Recommended Posts

Καλησπερα

Ειμαι αναμεσα σε αυτα τα 2 UPS ποιο απο τα 2 λετε ειναι καλυτερο

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.802421

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.701305

Εχω ακουσει πολυ καλα λογια απο εδω για το Mustec.Αλλα παρατηρησα οτι το trust εχει μεγαλυτερη αυτονομια. Αξιζει??

Link to comment
Share on other sites

45 λεπτα αυτονομια δε υπαρχει περιπτωση να βγαλει εκτος και εχεις πανω του το pc σε s3 standby και κλειστη οθονη.

σε ενα τυπικο pc υπολογισε το 10-15 λεπτα.

απο μενα το mustek.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχα ποτε mustek, εχω ομως ακουσει πολυ καλα λογια για αυτα Ups.Τα trust που ειχαμε στη δουλεια γενικα ειχαν προβληματα σταθεροτητας(τα 600 αρια κυριως) και μερικες φορες δε μπορουσαν να κρατησουν ανοιχτα τα ψοφια(ενεργειακα και οχι μονο) πσ της εταιρειας.Τα 1000+ δεν παρουσιασαν προβληματα αλλα στη θεση σου θα πηγαινα σε mustek.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για τις αμεσες απαντησεις.

Τελικα εφοσον το λεει η πλειψηφια θα παρω αυριο το mustec χωρις ενοχες.

Ξερω οτι τα APC ειναι απο τα καλυτερα αλλα παλαιοτερα ειχα ενα 500VA και το ειχα αλλαξει 1 φορα με καινουριο (εντος εγγυησης) και μετα απο 1 χρονο χαλασε και το 2ο. Αρα απο ψυχολογικο και μονο λογο δεν θα ξαναεμπιστευομουν APC.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μιας και επανήλθε το thread να πω ότι το Trust το βούτηξα από την Mediamarkt στο Αιγάλεω για 59€ πριν μια βδομάδα. Αμφιβάλλω να έχει και άλλο εκεί μιας και ήταν το τελευταίο. Μπορεί όμως να έχει στα άλλα υποκαταστήματα. Διαθέτει και 750άρια UPS Trust πάντως για όποιον θέλει κάτι μικρό στα 49€.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.