Jump to content



ποια αξιζει?


gijo

Recommended Posts

καλησπερα και παλι παιδια ηρθε ο καιροσ για καινουρια καρτα γιατι δεν παει αλλο.εχω βρει αυτες

www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.514177

www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.514226

www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.510575

ποια αξιζει καλητερα για παιχνιδια,ταινιες,τα παντα.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση και απο εμένα, έχω την ΑΤΙ Χ800 Pro της Asus, τώρα πάρω την SAPPHIRE ATI X1950PRO 512MB AGP, πρόκειται να δώ καμιά αξιόλογη διαφορά, η να μείνω όπως έχω και να πάω σε ολική αναβάθμιση στο μέλλον.

Εδώ είναι η κάρτα http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.510575

Το Pc Configuration που έχω είναι :

Amd Athlon 2800xp +

2 GB Ram

Mobo Gigabyte - 7vaxp

Asus ATI X800 Pro

Sound Card :Audigy 2 ZS

Ευχαριστώ Paul_X2

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση και απο εμένα, έχω την ΑΤΙ Χ800 Pro της Asus, τώρα πάρω την SAPPHIRE ATI X1950PRO 512MB AGP, πρόκειται να δώ καμιά αξιόλογη διαφορά, η να μείνω όπως έχω και να πάω σε ολική αναβάθμιση στο μέλλον.

Εδώ είναι η κάρτα http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.510575

Το Pc Configuration που έχω είναι :

Amd Athlon 2800xp +

2 GB Ram

Mobo Gigabyte - 7vaxp

Asus ATI X800 Pro

Sound Card :Audigy 2 ZS

Ευχαριστώ Paul_X2

Αν εχεις δυνατοτητα να κανεις ολικη αναβαθμηση στο αμεσο μελλον κατσε οπως εισαι.Αν οχι με την 1950 υπολογισε 20 frames παραπανω σε καθε παιχνιδι απο την Χ800.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά για την απάντηση σας με βοήθησε πολύ, από ότι βλέπω μάλλον θα την χτυπήσω γιατί αναβάθμιση θα αργήσω να κάνω για του χρόνου με βλέπω (τα οικονομικά μου είναι χάλια αυτή την στιγμή), και από ότι βλέπω η τιμή της είναι λογική, αν και περιμένω να δώ και τις ΑΤΙ 2600 agp τι λένε πρώτα, τι λέτε ?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά για την απάντηση σας με βοήθησε πολύ, από ότι βλέπω μάλλον θα την χτυπήσω γιατί αναβάθμιση θα αργήσω να κάνω για του χρόνου με βλέπω (τα οικονομικά μου είναι χάλια αυτή την στιγμή), και από ότι βλέπω η τιμή της είναι λογική, αν και περιμένω να δώ και τις ΑΤΙ 2600 agp τι λένε πρώτα, τι λέτε ?

Αν βιαζεσαι παρε αυτη που λες αλλιως δες τις 2600Hd ειναι καλες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.