Jump to content



CDr Mitsui που θα βρω?


AquaSonic1442169069

Recommended Posts

Ανακαλυψα πως το dramcast μου διαβαζει mitsui cdrs για την πλακα ενω ζοριζεται με διαφορα αλλα (ειδικα emtec). Που μπορω να βρω δαυτα? Γιατι ο σκρουτζ δεν δινει καμια info...

Link to comment
Share on other sites

Όντως που θα θυμήθηκες ρε μεγάλε αυτά τα θρυλικά δισκάκια?Τι εποχές θεέ μου!!!Αξέχαστες.Εποχές που αν θυμάμαι καλά έπαιρνα το ένα mitsui cd 2500δρχ.Υπάρχει ένα μαγαζί στην ομόνοια πάνω το οποιο ξέρω ότι έχει τρελή ποικιλία,εκεί υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα να το βρείς.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι τρελο. Μιλαμε πηρα οτι cd εβρισκα μπροστα μου για να δοκιμασω στο DC. Ολα μα ολα αποτυχια. Με το που εβαλα το mitsui αρπαξε αμεσως... τα παιξα :p για αυτο ψαχνω...

Link to comment
Share on other sites

Πω! Που τα θυμίθηκες τα mitsui? Εχω χρόνια να δώ ! Παλια έγραφα φανατικά σε mitsui gold. Τώρα THAT'S CERAMIC COAT MADE BY TAIYO YUDEN και απο μένα :)

Θρυλικα τα mitsui gold...ειχα ολες τις αντιγραφες του PSX σε mitsui gold...:057:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.