Jump to content



Teletext ??


colt3003

Recommended Posts

Χαιρετώ και πάλι

Σκέφτομαι να αλλάξω την Pinnacle PCTV που έχω με μία LEADTEK. Θα ήθελα να μάθω όμως αν υποστηρίζει Ελληνικό teletext ή αν υπάρχει κάποιο τρίτο πρόγραμμα που να μπορεί να το απεικονίσει σωστά.

Καμία πρόταση ??

Link to comment
Share on other sites

η leadtek εχει Ελληνικο teletext!

θα εισαι μια χαρα!

και περι του προγραματος που φτιαχνει το

προβλημα με τις αλλες που δεν υποστηριζουν Ελληνικα

δεν υπαρχει κατι τετοιο!τουλαχισον απο οτι ξερω!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Bobi Rhoads

η leadtek εχει Ελληνικο teletext!

θα εισαι μια χαρα!

Σε ευχαριστώ για την απάντηση

έχω όμως μια απορία: είδα στην υπογραφή σου ότι και εσύ έχεις την pinnacle. Πέρα απο το θέμα του teletext βρίσκεις την pinnacle καλύτερη της leadtek ειδικά στον τομέα εγγραφής απο τηλεόραση σε mpeg2 ?? απλά ρωταώ γιατί με ενδιαφέρει το teletext αλλά δεν θέλω κάτι υποδεέστερο στο θέμα της εγγραφής ζωντανού προγράματος.

Link to comment
Share on other sites

Αν και εχω την leadtek δεν ειναι και η καλυτερη καρτα tv που υπαρχει. αν σου περισσευουν μερικα παραπανω θα προτεινα terratec sinergy. Την εχει ενας ξαδερφος μου και ειναι αρκετα καλυτερη σε ποιοτητα εικονας και ληψη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από colt3003

Σε ευχαριστώ για την απάντηση

έχω όμως μια απορία: είδα στην υπογραφή σου ότι και εσύ έχεις την pinnacle. Πέρα απο το θέμα του teletext βρίσκεις την pinnacle καλύτερη της leadtek ειδικά στον τομέα εγγραφής απο τηλεόραση σε mpeg2 ?? απλά ρωταώ γιατί με ενδιαφέρει το teletext αλλά δεν θέλω κάτι υποδεέστερο στο θέμα της εγγραφής ζωντανού προγράματος.

η πραγματικοτητα ειναι πως η leadtek ειναι παρα πολυ καλη

αλλα η εγγραφη που κανει η pinnacle πιστευω πως δεν συγκρινεται με

καμιας αλλης την εγγραφη!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.