Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

τελευταια φορα ΕΛΠΙΖΩ που αλλαξα tallents 10g!!!! εδωσα λολ. αλλα τον εκανα επιτελους για pvp τερμα ο shaman instance τωρα εχουμε shaman pvp ρε πολυ ξυλο θα δινει λεμε :p :P :p

Link to comment
Share on other sites

lol παιζω σε ενα σερβερ μαλλον γαλλια... στον οποιο ειμαστε ολοι και ολοι 26 ατομα !!!!!!

ακομα δεν εχω συναντησει κανεναν απο τους...25 παιχτες σε ολο το realm!!!!

+οτι λειπουν τα μισα npc

+οτι λειπουν τα μισα quests

+οτι μαλλον λειπουν και items!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

lol παιζω σε ενα σερβερ μαλλον γαλλια... στον οποιο ειμαστε ολοι και ολοι 26 ατομα !!!!!!

ακομα δεν εχω συναντησει κανεναν απο τους...25 παιχτες σε ολο το realm!!!!

+οτι λειπουν τα μισα npc

+οτι λειπουν τα μισα quests

+οτι μαλλον λειπουν και items!!!

λολ και γιατι παιζεις εκει?

Link to comment
Share on other sites

ε γιατι ο trooper εδωσε και τα 2 serials...

και το play.com αργει να το φερει.

λολ ομως απο σημεραααααα

τερμα και το wow....

μου κοψανε το τηλεφωνο...

(ναι εχω πληρωσει το λογαριασμο)

Link to comment
Share on other sites

Πως φαίνονται οι Horde οι πεάτες ακόμα και από το κουτι...

Όσο για τους shaman εγώ με το μάγο που είναι και γνώμος (περισότερο μανα λιγότερη ζωη) στα 16 σκότωσα ένα shaman 21 εύκολα αν και αυτός είχε έρθει πρώτος πάνω μου

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender

Πως φαίνονται οι Horde οι πεάτες ακόμα και από το κουτι...

Όσο για τους shaman εγώ με το μάγο που είναι και γνώμος (περισότερο μανα λιγότερη ζωη) στα 16 σκότωσα ένα shaman 21 εύκολα αν και αυτός είχε έρθει πρώτος πάνω μου

Ηταν ολιγον ασχετος τοτε αυτός... Καλοι οι μάγοι, αλλα οταν θα τους πλησιάσω κοντά εχουν χασει σε δευτερόλεπτα. Καλο το fear, αλλα πανω απο 2 φορές δε μπορείς να το κάνεις πιά και μετά δε μπορείς να κρατήσεις τον άλλο μακριά :hehe: Εχω σκοτώσει μάγο που απλά δεν κατάφερε να κάνει ουτε ενα σπέλ. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender

Πως φαίνονται οι Horde οι πεάτες ακόμα και από το κουτι...

Όσο για τους shaman εγώ με το μάγο που είναι και γνώμος (περισότερο μανα λιγότερη ζωη) στα 16 σκότωσα ένα shaman 21 εύκολα αν και αυτός είχε έρθει πρώτος πάνω μου

βλεπω και σε αλλα φορουμ σκοτονοντε εγω νικησα αυτον εγω εκεινον κτλ. ειναι κ θεμα χρηστη. και εμπειριας. απλα καλος shaman απλα δεν τον κερδιζεις. εγω προσοπικα το παραδεχομαι δεν ξερω να των παιζω των shaman. ειναι δυσκολος παιχτης και πρεπει να ασχοληθεις. πρεπει να μαθεις πιο τοτεμ να βγαλης στον εκαστοτε αντιπαλο και ποτε. εγω ακομα τα εχω στο μυαλο μου. στην πραξη ομως δεν τα καταφερνω τις περισοτερες φορες. με τον rogue που εχω πιο ευκολα ειναι τα πραγματα. αν και εκει θελει να ξες πολλα πραγματα. προπαντος ομως ειναι θεμα παιχτη. φαε 50 shaman τι να λεει πανε στο official forum τις blizzard να δεις τι λενε και μετα πες με

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

εγω θα γινω Fireman και θα κραταω πυροσβεστηρα για τα καψιματα σας......κ@λοπαιδα:cry:

LINEAGE λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε:cry:

Ελα κι εσυ στην παρέα μας :p:P

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper [Σήμερα, στις 14:27]

Ελα κι εσυ στην παρέα μας :p:P

μην κοροιδευεις........ποναει..........:bye:

εχω μια εξεταστικη μπροστα μου......:sick: .........μαλλον θα αρκεστω σε λιγοτερο lineage παρεα me tiga dm clan και poot-ιδες.........

να ερχεστε για κανα siege ρε παιδια......μην μας ξεχνατε:daisy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender

Πως φαίνονται οι Horde οι πεάτες ακόμα και από το κουτι...

Όσο για τους shaman εγώ με το μάγο που είναι και γνώμος (περισότερο μανα λιγότερη ζωη) στα 16 σκότωσα ένα shaman 21 εύκολα αν και αυτός είχε έρθει πρώτος πάνω μου

και κατι ακομα αν σε παιξη σωστα με το earth sock απλα δεν μπορεις να κανεις τπτ. earth sock aka σε κοβη οτι magic πας να κανεις για 2sec cooldown 7sec εχω. και αν κανω 1 critical εισαι 3shock. αλλα ολα μεσα στην μαχη φενονται.

Αρχική απάντηση από PGM

Many thanks to ZYX ...βοηθαει 2 στραβαδια σημερα ....

τπτ ρε αντε να εχουμε 60αριδες να γουσταρουμε λιγο. να πηγενουμε σε instance για τα αντικημενα αιντε :PPPP και για pvp. αν και δεν εχουμε κανεναν mage ακομα.

Link to comment
Share on other sites

ΤΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΟΥΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΕΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ

Στην usa ανταλλάσσουν ευρωπαϊκό κλειδί, μένει να αποδειχθεί αν ανταλλάσσουν και οι ευρωπαίοι.

Αν ξεκινήσει κάποιος χαρακτήρα με την προσφορά των 10 ημερών, μπορεί μετά να τον συνεχίσει αγοράζοντας το παιχνίδι, η τον έχασε;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.