Jump to content


World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

ανοιξα αυτο το θεμα για να λεμε οτι θελουμε σχετικα με το καλυτερο παιχνιδι ολων των εποχων. Τον κυριαρχο. Το ενα και μοναδικο World of Warcraft!

το Beta εκλεισε στης 7-2 και σημερα 11-2 ειναι η πρωτη επισημη μερα κυκλωφωριας.

εψαξα σε ολα τα ονλινε μαγαζια και εχει εξαντληθει. πιγα με τα ποδια και γυρισα ολη τη στουρναρη και η απαντηση ηταν"ηρθε στης 9 και εξαντληθηκε στης 9:10". τα ιδια και στην ομονοια.

Ξερει κανεις που θα το βρω?!?! ειμαι απελπισμενος

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα το τελευταιο απο πλαισιο περιστεριου(πηγε η κουμπαρα μου και μου το πηραν δωρο):clap: collectors edition:banging:

Ημουν στην δουλεια και ισα που προλαβε στις 09:25:jump:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου το αγορασε ο φιλος μου απο Παπασωτηριου Ιωαννινων και μου το στελνει με Κτελ...Το βραδυ θα το εχω στα χερια μου...

Η πλακα ηταν οτι θα του το εστελνα απο Αθηνα εγω αφου υποθετικα περισσοτερα μαγαζια μεγαλυτερες παραγγελιες...κτλ...Τελικα μου εβαλε τα γυαλια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Aias

μετρια προς καλα...Λιγο χοντροκομμενα αλλα το παιχνιδι εχει αλλες χαρες...

Είναι επειδή η blizz χρησιμοποιήσε λίγα πολύγωνα για να είανι ελαφριά η enigine να αποφεύγονται όσο γίνεται το lag αλλά πρόσεξαν πολύ τα textures και φτιάξαν κάτι πολύ όμορφο (αντε να ρθει και το δικό μου)

Link to comment
Share on other sites

Το Collector Edition εχει και αυτο ενα μηνα συνδρομης.Το in pet που αναφερει ειναι ενα μικρο ζωακι χωρις καμια πρακτικη σημασια που σε ακολουθει μεσα στο game.Μαλλον εκνευριστικο θα ελεγα...

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=696&Catalog_Id=2&Product_Id=244026&Merchant_Id=1&Nav_Section_Id=684#

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το collectors , ποιος το έχει ? από τους 2 κωδικούς για register ποιον βάλατε ? και επίσης ποιος από τους 2 είναι ο ένα μήνα δωρεάν? Και τέλος ποια η ουσιώδης διαφορά που έχει 2 κωδικούς? Κανονικά με το κύριο κωδικό δεν έπρεπε να έχει μόνο ?

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το παιχνίδι είναι καταστροφή. Έχω να βγω έξω από την ημέρα που το πήρα. Πάλι καλά που πάω δουλειά και δεν αποβλακώθηκα τελείως. Που παίζεται; εδώ Ravencrest και φυσικά Horde :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από stamatas

@zyx καταλαβα...κανεναν undead θα εχεις παρει.

φερτον και αυτον απο δω να τον περασω ενα χερακι :D

θελω παρα πολυ να παρω undead αλλα επειδη δεν θελω να παρω τον warlock και θελω να ειμαι μαγος αλλα οχι μονο να βαραω θελω πιο πολυ σαν priest θα παρω λογικα troll αν και undead rulezzz τον κοσμο ολο λεμε.

θα φατε πολυ ψηλο ομως να το θυμαστε θα σας ξεσκισουμε με τα νανακια και τα ανθρωπακια που εχετε:D μονο οι night elf αξιζουν απο τους καλους. και σιγουρα θα κανω και εναν παιχτη night elf αλλα το βασικο game troll:flex:

Link to comment
Share on other sites

stamatas

Senior Member

Εγγραφή: Aug 2004

Περιοχή: athens

Καταχωρήσεις: 156

(Post #14 of 26)

Αρχική απάντηση από stamatas

το collectors εχει ενα παραπανω μηνα δωρεαν παιχνιδι και διαφορα αντικειμενα οπως υφασματινο χαρτη του κοσμου, ενα dvd με μουσικη και αλλα.

τα γραφικα τα ειδα και ειναι πολυ ωραια και συμπαθητικα. μου αρεσαν ποιο πολυ απο αλλα παιχνιδια με ποιο "προχωρημενα" γραφικα.

οι απαιτησεις του παιχνιδιου ειναι 800Mhz και 32Μβ καρτα γραφικων. πολυ μικρες απαιτησεις για φετινο παιχνιδι.

το collectors εχει ενα παραπανω μηνα δωρεαν παιχνιδι και διαφορα αντικειμενα οπως υφασματινο χαρτη του κοσμου, ενα dvd με μουσικη και αλλα.

τα γραφικα τα ειδα και ειναι πολυ ωραια και συμπαθητικα. μου αρεσαν ποιο πολυ απο αλλα παιχνιδια με ποιο "προχωρημενα" γραφικα.

οι απαιτησεις του παιχνιδιου ειναι 800Mhz και 32Μβ καρτα γραφικων. πολυ μικρες απαιτησεις για φετινο παιχνιδι.

δηλαδη με τον μηνα αυτο τι γινεται?πληρωνεις?

εμεισ οι 56κ users θα το ευχαριστηθουμε?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kamenos_over [Χθες, στις 17:07]

stamatas

Senior Member

Εγγραφή: Aug 2004

Περιοχή: athens

Καταχωρήσεις: 156

(Post #14 of 26)

το collectors εχει ενα παραπανω μηνα δωρεαν παιχνιδι και διαφορα αντικειμενα οπως υφασματινο χαρτη του κοσμου, ενα dvd με μουσικη και αλλα.

τα γραφικα τα ειδα και ειναι πολυ ωραια και συμπαθητικα. μου αρεσαν ποιο πολυ απο αλλα παιχνιδια με ποιο "προχωρημενα" γραφικα.

οι απαιτησεις του παιχνιδιου ειναι 800Mhz και 32Μβ καρτα γραφικων. πολυ μικρες απαιτησεις για φετινο παιχνιδι.

δηλαδη με τον μηνα αυτο τι γινεται?πληρωνεις?

εμεισ οι 56κ users θα το ευχαριστηθουμε?

Ναι καλη ερωτηση αυτη , με 56αρι modem που πιανει καμια 45αρα , παιζεται το παιχνιδι ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.