Jump to content



Ati 3870 160E?


fsbmaniac

Recommended Posts

Ρε παιδια ενα φιλαρακι ειναι αμερικη και μου ειπε οτι βρηκε αυτες τις καρτες στα 160 ευρω....

Του ειπα να παρει ηδη 4 Για μενα .Νομιζω οτι στα 160 δεν μπορω να παρω κατι καλυτερο απο ελλαδα ετσι ? 512ddr4 εχουν.

Link to comment
Share on other sites

196 έχει η οικονομικότερη in Greece. Του λές να πάρει 3870X2 για εμένα? 350Ευρώ τα πληρώνω πες του. Έχω γνωστούς αμερική και το RMA δεν θα μου είναι πρόβλημα(εκτός απο τα μεταφορικά).:p

Link to comment
Share on other sites

Μην κοιτάς τα... "out of stock" κόλπα των καταστημάτων για να μπουν στις πρώτες θέσεις του skroutz. Οι 3870 έχουν πάρει την ανιούσα μετά τις 8800GT. Πάντως στα 160€ είναι καλή λύση αλλά για προσωπική χρήση, όχι για μεταπώληση. Επίσης καλό θα ήταν να τις τσεκάρει πριν στις στείλει (έστω να δει στα γρήγορα ότι αυτές που θα σου στείλει δουλεύουν)

Link to comment
Share on other sites

τελικα οι καρτες ειναι diamond μαρκα.Ειναι καλες ? Μαλλον δεν θα παρω τελικα διοτι πιθανον ειμαι κοντα στην αποκτηση macbook air.Δυστηχως αυριο πρωι αναχωρει και ειναι με περισευμα μονο 250$!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.