Jump to content



cpu 8400 χαλασε?


freetomi24

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά!! Εχθες ηρθε ο ξαδερφος μου απο την αμερικη... εκει ειναι τεχνικος σε μια εταιρια που κατασκευαζει pc... ειδε το μηχάνημα μου και μου λεει θα στο κάνω σφαίρα!!( ηθελα να κανω μ@λ@κιες και εγω)

Δεν ξερω τι έκανε αλλα το μηχάνημα πετάει! Αλλα μιπως σε λιγο καιρο απο το πολυ πέταγμα πεσει και τσακιστεί?

Τι εχει αλλαξει??? για δείτε...

js0cdit8y42twbm33r1z.jpg

Πως απο 3gh τον εκανε 4? ολα τα αλλα τι ειναι????:022:

Link to comment
Share on other sites

Πως ηταν πριν?

Αν θεωρεις οτι κατι εκανε στο PC πηγαινε στο Bios φορτωσε set-up defaults,save and exit και θα εχεις τις εργοστασιακες ρυθμισεις.

Αλλιως δωσε μας αυτα που σου ειπαμε να δουμε τι τρεχει.

stealth

Link to comment
Share on other sites

Eγω μια χαρα default το βλεπω οπως πρεπει να ειναι ενας 8400.

ναι το cpu-id τα δειχνει ολα default ...αλλα το cpu-z ειναι οτι ναναι...

Μπορεις να ρωτησεις τον ξαδερφο σου τι σου εκανε ? μαλλον hack στο cpu-z... :D:D

Link to comment
Share on other sites

ή αντι για cpu-z ανοιγει ενα exe το οποιο δειχνει μια fake εικονα(σε visual basic γινεται σε 2 λεπτα αλλα σιγουρα οποιος το εκανε και δεν ξερει καλο photoshop και δεν ξερει απο pc για τα παραπανω 3 λαθη που εκανε).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Eγω μια χαρα default το βλεπω οπως πρεπει να ειναι ενας 8400 η εικόνα ειναι fake μαλλον το παιδι μας δουλευει αμα δειτε την φωτο στο coretemp που ανεβασε ειναι ολα κανονικα ταχυτητα την βλεπει 3,00GhZ απλα το cpu-z είναι fake και τοσο ρευμα που δειχνει δεν κολαει

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.