Jump to content



Που πηγε ο ενας πυρηνας????


lazarosleon

Recommended Posts

Bios Update εδω και 3 μηνες δεν υπαρχει αλλο καλυτερο.

Τον επεξεργαστη τον εχω αγορασει απο το πλαισιο περυσι καλοκαιρι στα 300Ε. Αν παω εκει δικαιουμε πιστωτικο η αντιστοιχο επεξεργαστη σε δυναμη μιας και αυτος εχει καταργηθει ???

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε την cpu σε άλλη mobo και στην δική σου mobo δοκίμασε άλλη cpu. Αν η άλλη mobo δν βλέπει τους δύο πυρήνες ο επεξεργαστής είναι στα τελευταία του και μάλλον θα αποδημήσει εις κύριον:087: :087: ...Τώρα αν η άλλη mobo βλέπει και τους δυο πυρήνες τότε η mobo σου πεθαίνει..... :(

Link to comment
Share on other sites

βγαλτον και αυριο το πρωι στο πλαισιο για αλλαγη.

Αυτο θα κανω απο την αλλη εβδομαδα. Το θεμα ειναι πως ο δικος μου δεν υπαρχει πλεον, θα μου δωσουν πιστωτικο το ποσο που τον ειχα αγορασει (300 Ευρω) η αλλον?????:( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα κανω απο την αλλη εβδομαδα. Το θεμα ειναι πως ο δικος μου δεν υπαρχει πλεον, θα μου δωσουν πιστωτικο το ποσο που τον ειχα αγορασει (300 Ευρω) η αλλον?????:( :( :( :(

το πιθανοτερο ειναι να σου δωσουν εναν αντιστοιχo, λογικα 8400 η 8500 δεν ξερω ποιος ακριβως ειναι στα ιδια mhz

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.