Jump to content



Κατευθασε η Rampage extreme


Stelaras

Recommended Posts

σημερα καναμε μεγαλη προοδο!:D καποιος που με ειχε φαει με το 266 strap:044: ε! λοιπον 266 strap 600 fsb 7 multi και.......

με 1,64 volt στο north! O cpu δεν ειναι καλο κοματι οποτε για κατι καλυτερο δεν πιστευω δεν...

ποπο κατι μνημες:045:!!βλεπω και σφηξιμο στα sub times ,τελικα μαπα ειναι δεν πανε!!ποιος στης εδωσε αυτες της μπανανιαση!!:021:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply
ναι ρε @@μοτο ειδες!:044:μουφα τελείως!:103:

εχουμε και κανα cpu να το φτιάξουμε το παλικαρι?:045:

με έφτιαξες άρχοντα :023:

τη να τον κανεις βρε συ με αερα τον cpu?πανω κατω όλη τα ιδια πάνε,να μου ελεγες με άζωτο θα το καταλαβενα..μια χαρα εισαι με αερα εκει!!!

Link to comment
Share on other sites

τώρα είμαι σίγουρος οτι μέχρι εκεί πάει ο cpu απο εκι και πάνω den πάει με τίποτα!

τώρα για τα 600 Χ 8 περίπου πόσο ρεύμα δίνετε στον Ε8600 αυτό είναι βέβαια υποκειμενικό αλλά περίπου πόσο τρώνε? του εχω δωσει μεχρι 1,64 αλλά πρααμα!

SR10RS added 10 Minutes and 27 Seconds later...

για ελάτε να ακούσω προσφορές!:026::026:

Link to comment
Share on other sites

τώρα είμαι σίγουρος οτι μέχρι εκεί πάει ο cpu απο εκι και πάνω den πάει με τίποτα!

τώρα για τα 600 Χ 8 περίπου πόσο ρεύμα δίνετε στον Ε8600 αυτό είναι βέβαια υποκειμενικό αλλά περίπου πόσο τρώνε? του εχω δωσει μεχρι 1,64 αλλά πρααμα!

SR10RS added 10 Minutes and 27 Seconds later...

για ελάτε να ακούσω προσφορές!:026::026:

και τη θελεις να βγαλεις με 4800 με αερα?πας καλα μωρε!!

ειδη ειναι πολλη το ρευμα που αναφερεις ,αμα δεν στο βγαζει και εκει μαλλον το ξεχνας!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καθησα λιγο αποψε και δοκιμασα τις CellShock, χωρις πολυ-πολυ ψαξιμο πηγαν 1980MHz 7-6-6-18 @2.2V SuperPi 32M stable.

Mε λιγο ψαξιμο ακομα και λιγο ρευμα παραπανω ισως παιξουν στα 2000ΜHz.

Στελιο πως το βλεπεις θα με βολεψουν αυτες?

attachment.php?attachmentid=25835&d=1256077896

stealth

post-7559-1442175589,1563_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μήν τις ζορίσεις άλλο.

Οταν θα στήσεις το σύστημα σου σε ψύξη ... τότε τις ψάχνεις για bench μόνο.

Αυτο σκεφτηκα και εγω, δεν αξιζε να παρω καποιο στικακι στο χερι για το τιποτα και δεν τις ζορισα περισσοτερο.

stealth

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.