Jump to content



DTA's team "The robot project" [Jimlim,ThodorisF,Junior21]


ThodorisF

Recommended Posts

μέσα στο κουτάκι τα χωρέσατε μια χαρά, εγω στο mozart tx δέν μπόρεσα να χωρέσω το aquagate max μέσα, το διπλό 12άρι ψυγείο το άφησα απέξω

Με λίγη καλή θέληση :001: όλα γίνονται! Και τελικά κάπως έτσι κατέληξε μέσα το κουτάκι μας!

dsc04108ahk7.jpg

dsc04099adm4.jpg

dsc04121azy1.jpg

dsc04027alb0.jpg

dsc04125atx0.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Εξαιρετικο.

Εχω την εντυπωση βεβαια πως οι φωτογραφιες "προδωσαν" κατι παραπανω απο το ρομποτ (σα να βλεπω κατι ερπιστριες) και μπορω να πω πως και μονο η ιδεα με ενθουσιασε.:032:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το δα ολοκληρωμένο να μιλήσω :p

:018: :016: Αν και του λείπουν δυο τρείς λεπτομέριες που ούτε εσυ δεν έχεις δεί!!

Οι φωτογραφίες ήταν για να προδώσουν και λίγο απ'εξω! :001: Σωστός ο MUL! Ελπίζω να σας αρέσει!! :001: Φώτογραφίες live στην τεχνόπολή!! :016::016:

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω λογια παιδες...:118:

Φανταζομαι πως τις 4 μερες του event εκτος απο το ρομποτακι θα ειστε κι εσεις εκει γιατι εχουμε πολλα να πουμε!!!;)

Ούτε εμεις έχουμε λόγια να περιγράψουμε τι περάσαμε για να βγει το αποτέλεσμα που θα δείτε.:)

και εννοείται πως θα είμαστε εκεί και θα τα πούμε και απο κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.