Jump to content



Σε άλλον δίσκο ξεζιπάρω,άλλος δίσκος γεμίζει


simboy

Recommended Posts

Βρε παιδιά , από το πρωϊ παιδεύομαι και τα νεύρα μου θα γίνουν τσατάλια

Εχω ένα κάμποσα zip αρχεία σε έναν ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΚΛΗΡΟ που τον ονομάζω H

Συνολικά 60 Giga

Και το κάνω ΞΕΖΙΠΑΡΙΣΜΑ μέσα στον ίδιο τον ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΚΛΗΡΟ

Καθ'όλη τη διάρκεια συνέχεια μου λέει ότι ο σκληρός C δεν έχει χώρο και αναγκάζομαι και σβήνω προγράμματα

Εβγαλα τα παιχνίδια μου , και έσβησα ένα σωρό πράγματα , και μετά πάλι τα ίδια και μου δείχνει ότι ο σκληρός ο C έχει μείνει με 500 KB

Δεν θα έπρεπε να γεμίζει ο ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ σκληρός και όχι ο δίσκος του κομπιούτερ ?

ή μέχρι να ολοκληρωθεί το ξεζιπάρισμα χρησιμοποιεί το σκληρό C το κομπιούτερ για την όλη διαδικασία ?

Αφού τα αρχεία μου είναι και τα ζιπαρισμένα και τα ξεζιπαρισμένα στον εξωτερικό σκληρό

Μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει ? ευχαριστώ

Εξοικονόμησα στο σκληρό C γύρω στα 10 Γίγα από σβησίματα , και μου δείχνει ότι έχω 500 ΚΒ ελεύθερα

Που να ψάξω στο σκληρό C τα γίγα αυτά που έχουν χρησιμοποιηθεί χωρίς να ολοκληρωθεί το ξεζιπάρισμα ?

Link to comment
Share on other sites

Στο temp :p

Στο temp δεν βρήκα τίποτα αλλά ξαφνικά μου δείχνει ότι έχω ελεύθερο χώρο στον C 60 Γίγα

Κάτι δε πάει καλά , ή εγώ βιάστηκα και ήθελε το χρόνο του να σβήσει από το τεμπ μόνο του τα αρχεία που δεν ολοκληρώθηκε η διαδικασία ξεζιπαρίσματός τους

Ποιός ξέρει .....

Link to comment
Share on other sites

Ωχ οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να ξεζιπάρω ποτέ 60 γίγα αν δεν έχω 60 γίγα ελεύθερα στο pc ε ?

Ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία

Το υποψιάστηκα με όλα αυτά τα περίεργα

Τώρα ........ άντε να δω τι θα κάνω

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.