Jump to content



Onepagebook (OPB) Lifetime Ban at HWbot


TASOS

Recommended Posts

Μπορειτε να πειτε και σε εμας που δεν "πολυνιωθουμε" με λιγα λογια σχετικα με τις βρωμοδουλειες που γινονται γυρω απο τα σκορ κλπ?

Το συγκεκριμένο μέλος του team OCX (και φυσικός ηγέτης τους) ... πιάστηκε για 2η φορά (τουλάχιστον) ... να κάνει cheat σε σκόρ του hwbot.

Είχε βεβαρυμένο παρελθόν στον τομέα του cheating ... και είχε ήδη μπανιαριστεί άλλη μία φορά.

Αλλά το παρελθόν του στο cheating αρχίζει πολύ πρίν τη δημιουργία του hwbot.

Θεωρείται ένας από τους Master στο κλέψιμο ... με ειδικά software utilities που ξεγελάνε τα bench progs.

Link to comment
Share on other sites

.... και στο φόρουμ των ocx ... μούγγα μέχρι στιγμής.

Ναι, μούγγα και του Kυρίου και για όποιον βλέπει το chatroom(30+ posts) και εκεί μόλις πήγε κάποιος να ανοίξει συζήτηση για το θέμα βγήκε ο joe_cool και είπε να μην γίνει τέτοια κουβέντα....Μα καλά ο άνθρωπος δεν στέκει καλά....άντε το κάνεις μια....την δεύτερη τι την θες αφού ξέρεις κιόλας πως όλοι θα σε περνούν από το κόσκινο;Καλά του έκαναν.....

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το Aquamark δεν το καταλαβαινω, πολυ φανερο βρε παιδι μου, πως την πατησε τοσο εμπειρος...κλεφτης?

Για το 3DMark06 δεν μας ειπαν τι ακριβως εκανε.

Edit:Εχω μια απορια, τι θα τον εμποδισει να μπει με αλλο ονομα στους OCX και να ανεβαζει παλι σκορ?

Η σιωπη στο φορουμ τους και η δηλωση του Predator "i give one week now" μου φαινεται μαλλον υποπτη.

http://www.hwbot.org/hwbot.post.do?postId=1102

stealth

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν καταλαβαίνω τι σημαίνει "μόνιμο ban"...

Δηλαδή αν θέλει, δε μπορεί να αλλάξει email, IP, nickname και να ξαναμπεί στην ομάδα;

Nαι αλλά αργα η γρήγορα δε θα φανει ποιος είναι? :031:

Link to comment
Share on other sites

Οταν παω να μπω στο φορουμ τους μου λεει οτι ο administrator has banned my IP address, βεβαια το καλο το παλικαρι ξερει κι' αλλο μονοπατι...

Ηταν και ο hipro εκει πριν λιγο, μαλλον τα λενε μεσω ΡΜ, στο φορουμ παντως δεν υπαρχει κουβεντα.

stealth

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.