Jump to content



Τα πάντα γύρω από τον διαγωνισμό modding για το Athens Digital Week 2009. Δείτε!!!


Linos801442169065

Recommended Posts

Να ενημερώσω πως το αργότερο στις 17:00 σήμερα θα σταματήσει η διαδικασία ψηφοφορίας! Τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν μετά τη συνεδρίαση της εφορευτικής επιτροπής.....!!!!!

Ενημερωτικά οι πέντε πρώτοι νικητές θα μοιραστούν 3.000 ευρώ (1ος νικητής: 1000 ευρώ, 2ος νικητής: 800 ευρώ 3ος νικητής: 600 ευρώ 4ος νικητής: 400 ευρώ 5ος νικητής: 200 ευρώ) και οι υπολοιποι συμμετέχοντες θα λάβουν από 50 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπεριζω ολους τους συμμετεχοντες.

Επειδη (δικαιολογημενα) καποιοι ξεκινησατε να με ρωτατε ποτε θα γινει η απονομη των επαθλων, μολις επικοινωνησα με την διοργανωση και με ενημερωσαν πως μεχρι την Πεμπτη το απογευμα θα εχουμε νεα απο το λογιστηριο τους σχετικα με το ποτε θα γινει αυτο.

Συνεπως, αναμενω νεα τους την Πεμπτη και τα οποια θα σας μεταφερω.

Υ.Γ. Λογικα φανταζομαι πως το αργοτερο την αλλη εβομαδα θα εχουν κανει την καταθεση.:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Μολις επικοινωνησα ξανα με την Κα Μπαλαουρα σχετικα με τα επαθλα και με ενημερωσε πως μεχρι τελος αυτης της εβδομαδας θα γινει η καταθεση των επαθλων για τις 5 πρωτες θεσεις.

Μαζι με αυτες, θα μου μεταφερουν και τα χρηματα για ολες τις συμμετοχες (50€ για καθε συμμετοχη οπως ειχαμε πει), τα οποια και θα κανονισουμε να σας δωσω μετα απο επικοινωνια ειτε απο κοντα ειτε με καταθεση σε καποιο λογαριασμο αν ειναι αδυνατο να βρεθουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα.

Προς ενημερωση ολων, μολις γυρισα απο την τραπεζα και ακομα δεν ειδα να εχουν περαστει τα χρηματα. Φανταζομαι ακομα ουτε και στους υπολοιπους 4 νικητες.

Θελω να ελπιζω πως, συμφωνα με την ενημερωση της Παρασκευης, το αργοτερο αυριο το πρωι θα τα δουμε στους λογαριασμους μας.

Επισης, για τις υπολοιπες συμμετοχες, μολις περαστουν τα χρηματα θα σας ενημερωσω σε αυτο το thread αλλα και προσωπικα τον καθενα για να κανονισουμε την παραλαβη των χρηματων απο μενα.

Linos80 added 27 Minutes and 34 Seconds later...

Μολις με ενημερωσε ο φιλος gblakas πως στο λογαριασμο του εγινε ηδη η καταθεση απο το Σαββατο.

Οι υπολοιποι εχετε τσεκαρει?

Εγω οπως σας ειπα ακομα δεν...

Link to comment
Share on other sites

Χρονη εχουμε καμια εξελιξη?

Please update μολις εχεις νεα...

Αυριο θα τους παρω κι εγω τηλεφωνω ΞΑΝΑ να μαθω τι εχει γινει αφου τελικα ειδα σημερα πως ναι μεν εβαλαν το προσωπικο επαθλο αλλα οχι και τα χρηματα που θα καλυψουν τις συμμετοχες και θα μοιρασω εγω προσωπικα σε καθεναν απο τους συμμετεχοντες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι.

Οπως εχετε καταλαβει, τα χρηματα για τους 5 πρωτους νικητες εχουν ηδη κατατεθει.

ΑΚΟΜΑ περιμενω να γινει η καταθεση των χρηματων για ολες τις συμμετοχες που ειχαμε πει, δηλαδη 50€/συμμετοχη.

Για μια ακομη φορα πριν απο λιγο μιλησα με το λογιστηριο της εταιριας και θελω να πιστευω πως αυτη την εβδομαδα θα μου τα καταθεσουν για να σας τα δωσω.

Οπως και να εχει, σκοπευω αυτο το ΣΚ να το καλυψω με δικα μου χρηματα γιατι θεωρω πως εχει περασει πολυς καιρος και πρεπει να κλεισει το θεμα.

Παρακαλω ολους του συμμετεχοντες να επικοινωνησουν μαζι μου και να μου πουν αν επιθυμουν να δωσουμε ραντεβου αυτο το ΣΚ για να τους τα δωσω χερι χερι ή αν προτιμουν να δωσουν στοιχεια και τραπεζικο λογαριασμο για να τους τα κανω καταθεση.

Στην δευτερη περιπτωση να γνωριζεται πως η τραπεζα για το web banking κραταει προμηθεια 1-3€.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Δημητρη!!!

Σημερα, 25/11/2009 θα βρεθω με μερικα παιδια απο τους συμμετεχοντες σε σταθμο του μετρο (μαλλον στον Αγ. Αντωνη) για να τους δωσω τα λεφτα γυρω στις 17.45

Αν μπορεις ελα κι εσυ και πινουμε και καφεδακι.

Διαφορετικα, το κανονιζουμε μεσα στο ΣΚ.

Εναλλακτικα, στειλε μου με PM εναν αριθμο λογαριασμου (IBAN Number), ονομα τραπεζας και ονομα κατοχου να σου κανω την μεταφορα μεσω web banking.

Οτιδηποτε θελεις, χτυπα μου τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.