Jump to content



Linos80 ADW 2009 - The Bikini Bottom Project


Linos801442169065

Recommended Posts

Καλησπεεεεερα.:)

Μια που δεν υπαρχουν ακομα 20 συμμετοχες, και αποψε το βραδυ "κλεινουμε" σιγα σιγα το θεμα του modding για το φετινο Athens Digital Week λεω κι εγω σαν παιδι να βαλω τα δυνατα μου προκειμενου να πεισουμε ολους εκεινους που θα ερθουν φετος στο Modding Stage οτι οντως εχουμε μερακι και δημιουργουμε ωραια πραγματα.

Φανταζομαι το θυμαστε αυτο που ειχα δημιουργησει για το event του 2008...

http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/attachment.php?attachmentid=21711&stc=1&d=1224113697.jpg

Το φετινο project ειναι αν μη τι αλλο παρατολμο και ομολογω πως δεν ειμαι τοσο αισιοδοξος οπως περυσι.

Για οσους δεν ξερουν, μιλαω για εκεινο το βραδυ λιγο πριν την εναρξη του ADW 2008 οπου η παρεα μας

με το ειδικο υγρο χωρις πριν να ξερουμε αν τελικα θα συνεχισει να δουλευει ή αν θα μεινουμε με την χαρα.

Φετος λοιπον το εγχειρημα περιλαμβανει <<ζωη>>.

Κι επειδη οπως καταλαβαινετε δεν ειμαστε Θεοι, διατηρουμε τις επιφυλαξεις μας για το αν τελικα το ολο concept θα λειτουργησει οπως το εχουμε σχεδιασει.

Ολα τα υλικα εχουν αγοραστει και εχουν μπει σε "pre-install", θα μπορουσα να πω, mode.

Τωρα βεβαια θα αναρωτιεστε που κολλανε τα bikini.

Κι ομως...

Το σιγουρο ειναι πως θα ψαρωσει στην κυριολεξια ο κοσμος.:D

Σε επομενω post θα σας δειξω μερικες ακομα φωτο αλλα τα υπολοιπα θα τα δειτε απο κοντα εφοσον ολα πανε καλα.:045:

Link to comment
Share on other sites

Μην περιμενετε να δειτε φυσικα τελικο αποτελεσμα απο τις εδω φωτογραφιες.

Μονο τα "συνεργα" :D αφου το τελικο στησιμο θα γινει την Τριτη το απογευμα και θα ολοκληρωθει το πρωι της Τεταρτης, που ειναι και η ημερα εναρξης του Athens Digital Week.

Τι ειναι αυτα τα γαλαζια αραγε και πως θα χρησιμοποιηθουν???:confused:

attachment.php?attachmentid=25730&stc=1&d=1255112018

Ο καινουριος μεγαλος μας φιλος ετοιμαζει τις συνθηκες για το καταλληλο περιβαλλον. Εχουμε ηδη μελετησει το πλανο μεταφορας του στον χωρο της εκθεσης. Θα φωναξουμε εκεινους που δημιοθργησαν τις πυραμιδες για κουβαλημα...:p

attachment.php?attachmentid=25731&stc=1&d=1255112029

Στον παλιο μας φιλο βλεπουμε να υπαρχει ηδη ενα τροφοδοτικο απο περυσι. Θα λειτουργει αραγε???:021:

attachment.php?attachmentid=25732&stc=1&d=1255112035

Μερικα "δυναμωτικα" και ενα απο τα στολιδια. Φυσικα τα υπολοιπα θα τα δειτε ως επισκεπτες...

attachment.php?attachmentid=25733&stc=1&d=1255112042

Αυτο το ΣΚ προβλεπονται δουλειες με φουντες......:096:

post-3-1442175576,4335_thumb.jpg

post-3-1442175576,5187_thumb.jpg

post-3-1442175576,6181_thumb.jpg

post-3-1442175576,7098_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι θα ελεγες για κατι σε bob σφουγκαρακης?Μου φαινεται πιο ευκολο απο ενα pc-ενυδριο... Μαλλον σε καταλαβα :-P

Μαλλον καταλαβες τα μισα.

Τα υπολοιπα ελα να τα δεις απο κοντα...;)

Linos80 added 0 Minutes and 52 Seconds later...

Έχεις κάτι με τα ενυδρεία πάντως...!!! :033:

Και να φανταστεις πως μεχρι σημερα δεν ειχα ασχοληθει ποτε με αυτο το hobby αλλα νομιζω ηρθε η ωρα.:044:

Linos80 added 0 Minutes and 47 Seconds later...

Πετα κ καναν σαργο μεσα....Αντε να δουμε τι θα δουμε φετος....Εχω αγωνια!

Δυσκολο γιατι θελει κρυα νερα.

Τιποτα πιο τροπικο ισως???:fish:

Link to comment
Share on other sites

Επειδη οι αλλοι συμμετεχοντες διασταυρωνουν τα ξιφη τους σε αλλο thread, για να αναψω εδω την κουβεντα, θα σου πω πως θα βαλω πιρανχας, κι αν βουτηξεις το δαχτυλακι σου θα στο κανουν ΝΑ...:072:

Link to comment
Share on other sites

Δε μας τρομαζουν τα πιρανχας κύριε Τάκη....!!!! -->> http://www.skai.gr/articles/news/environment/%CE%88%CF%81%CE%B5%CF%85%CE%BD%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B1-%CF%80%CE%B9%CF%81%CE%AC%CE%BD%CF%87%CE%B1%CF%82/

Δοκίμασε κατι με λιγοτερο νερο και βαλε κροκοδειλάκι :044::044:

Link to comment
Share on other sites

Όχι κάτι άλλο έπρεπε να μπλέξουμε με το bikini...:044::044::044:

Tο τελικό αποτέλεσμα θα το δούμε live;

A σοφέ θέλω να μπλέξω και εγώ αυτό με το bikini..

Πάμε παρέα :D

Το τελικό αποτέλεσμα από ότι διάβασα πάνω μάλλον στην έκθεση θα το δούμε :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.