Jump to content



kostvin ADW2009


kostvin

Recommended Posts

Καλησπερα κ απο μενα.Λογο περιορισμενου χωρου στα case εμποριου ειχα παρει την αποφαση να φτιαξω ενα κουτακι μονος μου.Τοχω κατασκευασει πριν ενα χρονο περιπου κ γιαυτο worklog δυστυχως δεν υπαρχει.Απλα να πω οτι ειναι φτιαγμενο απο το μηδεν.Εχει σιδερενιο σκελετο,τα πλαινα-πανω-κατω απο ανοξειδοτο χαλυβα κ μπρος πισω οψεις απο αλουμινιο.Ελπιζω να σας αρεσει το κουτακι.....περιμενω σχολια.

Πιο κατω ειναι και οι φωτος απλα εχουν βγει σε μεγαλη αναλυση.Για να τις δειτε καλα μπορειτε να σμικρυνετε λιγο το browser κρατοντας πατημενο το ctrl και παιζοντας με την ροδελα πανω κατω (πιστευω το ξερετε).

http://img188.imageshack.us/img188/6619/imgp1657po.jpghttp://img87.imageshack.us/img87/6885/img1211t.jpgimg1206g.jpg

Εχω βαλει κ ενα διακοσμητικο κθλινδροπιστονο απο ενα παλιο παπακι,για να κανουμε κ ανακυκλωση lol

img1147q.jpgimg1148qb.jpg

imgp1673y.jpg

img1213b.jpg

im000283.jpg

im000283.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φροντισε να μου στειλεις τα στοιχεια σου με PM, καθως μαλλον προκειται για την τελευται συμμετοχη πριν το "κλεισιμο", ωστε να σε καλεσω αυριο να σε ενημερωσω, οπως εκανα σημερα με ολους τους υπολοιπους...:)

Linos80 added 3 Minutes and 49 Seconds later...

Επισης, διορθωσε τα links των φωτωγραφιων που εχεις βαλει, γιατι δεν τις βλεπω ολες σωστα.

Linos80 added 1 Minutes and 13 Seconds later...

Και μαζι με το project σου φερε οπωσδηποτε και τιποτα μπυρωνια σαν αυτα της φωτογραφιας...:D

Link to comment
Share on other sites

kostvin αν εχεις κρατησει τα λινκ μιας και βλεπω οτι χρησιμοποιεις ιmageshack,

κανε επεξεργασια εδω και κανε copy-paste το πρωτο λινκ κατω απο την φωτο που ανεβασες.Νομιζω λεει hotlink for forums no.1..

Ωστε να φαινονται οι φωτος ;)

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε φιλε kostvin παρε με τηλεφωνο με την πρωτη ευκαιρια γιατι εισαι ο μονος που δεν εχω επικοινωνησει και σημερα το απογευμα στηνουμε τα εκθεματα στο χωρο.

Τσεκαρε τα PM σου....

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.