Jump to content



Team Cup 2013 ... τί κάνουμε ... τι έχουμε ?


TASOS

Recommended Posts

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Ivy αν δεν απατώμαι δεν έχουμε δώσει αποτέλεσμα 1Μ ενω έχουμε αρκετοί απο εμάς... ποιός μπορεί να ασχοληθεί σε αυτό με αξιώσεις; (βλ. κατα προτίμηση sub zero temps?)

DENEB επίσης, έχω... αν δεν έχει άλλος και θέλει/ μπορεί να ασχοληθεί ας μου στείλει pm με τα στοιχεία του να του τον στείλω... είναι αδοκίμαστος να τονίσω δεν ξέρω τι ψάρια πιάνει, αλλα είναι - αν θυμάμαι καλά - ένας 950/955 ΒΕ...

Link to comment
Share on other sites

Ivy αν δεν απατώμαι δεν έχουμε δώσει αποτέλεσμα 1Μ ενω έχουμε αρκετοί απο εμάς... ποιός μπορεί να ασχοληθεί σε αυτό με αξιώσεις; (βλ. κατα προτίμηση sub zero temps?)

DENEB επίσης, έχω... αν δεν έχει άλλος και θέλει/ μπορεί να ασχοληθεί ας μου στείλει pm με τα στοιχεία του να του τον στείλω... είναι αδοκίμαστος να τονίσω δεν ξέρω τι ψάρια πιάνει, αλλα είναι - αν θυμάμαι καλά - ένας 950/955 ΒΕ...

ηβη εχω σκόρ λίγο κάτω από τα εξι "

Επίσης έχω και Βανταζ σαρανταεξι χιλ.

Deneb έχω βρεί ένα παληκάρι στο lab και το πάμε βήμα-βήμα να βγάλει κάποια σκόρ σαν βάση.

Γράφω στα ελλήνικος για το φόβο τον Ιουδαίων :D

Link to comment
Share on other sites

Νίκο, ευχαριστώ για το screenshot της τέταρτης θέσης ήταν... σπάνιο καμμάτι...

Τάσο, πολύ καλά τα σκόρ σου...

Άντε να δούμε... θα παραμείνουμε στην πρώτη δεκάδα ως το τέλος;

Διορθώστε με, αν κάνω λάθος, αλλα νομίζω ότι είμαστε σε αυτή την θέση χωρίς να έχουμε κανένα αποτέλεσμα με άζωτο, σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Ο διαγωνισμός πλησιάζει πρός το τέλος του.

Αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει , πρέπει να σπεύσει !!!

Ακόμη δέν έχουμε βρεί σύστημα με Bloomfield cpu με C0/C1 stepping (i7 940 - i7 965).

Ακόμη δέν έχουμε συμμετοχή με Deneb cpu :009:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς δεν βρήκα την 4850 που είχα στο πατρικό μου.

Ήμουν σίγουρος ότι την είχα εκεί, αλλά σήμερα που πήγα δεν την βρήκα.

Όχι ότι θα σωζόμασταν αλλά ένα scoraki ακόμα θα μπορούσα να το δώσω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς δεν βρήκα την 4850 που είχα στο πατρικό μου.

Ήμουν σίγουρος ότι την είχα εκεί, αλλά σήμερα που πήγα δεν την βρήκα.

Όχι ότι θα σωζόμασταν αλλά ένα scoraki ακόμα θα μπορούσα να το δώσω.

... και όμως , θα ήταν πολύ χρήσιμο ένα τέτοιο σκοράκι , από agena + 4850/4870

Δέν πειράζει , τί να κάνουμε ....

Link to comment
Share on other sites

Ο διαγωνισμός πλησιάζει πρός το τέλος του.

Αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει , πρέπει να σπεύσει !!!

Ακόμη δέν έχουμε βρεί σύστημα με Bloomfield cpu με C0/C1 stepping (i7 920 - i7 940 - i7 965).

Παρόλες τις προσπάθειες μου , τελικά δέν μπόρεσα να βρώ σύστημα με τέτοιο επεξεργαστή.

:(

Link to comment
Share on other sites

Μη σκάς αρχηγέ... πήγαμε πολύ καλά πιστεύω...

Δεν δώσαμε αποτέλεσμα με άζωτο, και παρόλα αυτά είμασταν όλο τον καιρό στις πρώτες 5 θέσεις... Μόνο μόλις πριν απο λίγο πέσαμε στην 6η θέση...

Θέλω να ελπίζω σε μια θέση στην δεκάδα, το οποίο προσωπικά θα θεωρήσω μεγάλη επιτυχία... Σε 2 μέρες ακριβώς θα ξέρουμε την τελική κατάταξη...

Πάντως δεν ξέρω αν το καταλάβατε, αλλα ο live διαγωνισμός με δύο απλά σκοράκια θα έδινε για πλάκα +100 βαθμούς σύμφωνα με τους κανονισμούς... Αν προλαβαίνετε να το διοργανώσετε σε κανένα internet καφέ - +20 άτομα χρειάζονται για κοινό - go for it!

Επίσης θα κάνω πρόταση στο hwbot να "πριμοδοτούνται" τα πρώτα submissions σε όλους τους διαγωνισμούς. Έτσι θα περιοριστούν οι "βόμβες" τελευταίας στιγμής και όποιος ανοίγει τα χαρτιά του απο νωρίς θα κερδίζει επιπλέον βαθμούς σαν πρίμ αφού θα χάνει εκ των πραγμάτων τον "αιφνιδιασμό" και θα δείχνει τον "δρόμο".

Δηλ. να υπάρχει κάποιος συντελεστής bonus ανάλογα με το πότε έκανε submit ο καθένας το αποτέλεσμά του. Το βλέπω πιο δίκαιο και λογικό... Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα και το καλύτερο score μου για το κλείσιμο.

Ξανά 3η θέση, αλλά τουλάχιστον είμαι με νερό όταν οι 2 πρώτοι παίζουν με πιο "εξωτικούς" τρόπους ψύξης.

http://hwbot.org/competition/team_cup_2013_sc1/stage/831_2008:_agena,_kuma,_toliman

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.