Jump to content



Metal Gear Solid 3


Solid Snake

Recommended Posts

Το Metal Gear Solid 3:Snake Eater το καλυτερο μερος της θρυλικης σειρας,

θα κανει την εισοδο του στα Ελληνικα μαγαζια τις 3-4 μαρτιου.

Οσοι θελουν να το προπαραγγειλουν μπορουν απο το πλαισιο(οπως εκανα και εγω!!):jump: :jump: :jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

paokkerkir γράφουμε ΜΟΝΟ με ελληνικούς χαρακτήρες και φυσικά οποιαδήποτε συζήτηση για warez απαγορεύεται. Δεν θα σου ξαναγίνει άλλη παρατήρηση για τα greeklish. Απλά θα διαγράφονται τα post σου...

Link to comment
Share on other sites

To Πήρα χτές , έχει φοβερά γραφικά (για PS2) και πολυυυ cutscene οπως όλα τα metal gear.

Κατα τα άλλα δεν μπορεσα να παίξω πανω απο 5 λεπτά γιατι ο αδερφός μου δαγκώνει όποιον πλησιάσει στα 2 μετρα το playstation.

Link to comment
Share on other sites

Το τερματισα προχτες.Απλα το καλυτερο παιχνιδι που εχω παιξει στο PS2:worship: :worship: :worship:

Ειναι πολυ δυσκολο ακομα και στο very easy,ειναι μεγαλο σε διαρκεια και εχει καταπληκτικο σεναριο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris

paokkerkir γράφουμε ΜΟΝΟ με ελληνικούς χαρακτήρες και φυσικά οποιαδήποτε συζήτηση για warez απαγορεύεται. Δεν θα σου ξαναγίνει άλλη παρατήρηση για τα greeklish. Απλά θα διαγράφονται τα post σου...

Για τα warez δεν το ηξερα. Για τα greeklish συγγνωμη, εχεις δικιο.

Link to comment
Share on other sites

να πω και εγω κατι...? και εγω ειχα προβλημα προσαρμογης στο xbox που επαιζα σε εναν φιλο. αλλα πιστευω οτι το metal gear εστω το 2 που επαιξα μπορουσαν να το κανουν πολυ καλυτερο σε πολλες περιπτοσεις δεν μπορουσα να δω τον χωρο γυρο μου. εμενα με δυσκολεψε πολυ ο χειριζμος του. οπως και το silent hill παλι και εκει ειδα οτι ειναι παιχνιδη κονσολας που απλα μεταφερθηκε. ξερω αλεξ οτι εσυ τα καταφετες και μπορει να μην ειχες προβλημα αλλα πραγματικα δεν μπορεσα να το παιξω εγω:D:p

Link to comment
Share on other sites

Παντος μερικοι φιλοι μου που επαιξαν το mgs2:Substance στον υπολογιστη

ειχαν μεγαλα παραπονα για τον χειρισμο του.Και οταν το επαιξαν στο PS2

ηταν ευχαριστημενοι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsunami

Όχι πάντα ’λεξ.Δοκίμασε να παίξεις PES 4 με keyboard και μετά με gamepad και θα με θυμηθείς...

Το pes 4 δεν το παίζω με το gamepad του ps2 αλλά με μοχλό & 8 κουμπιά (σαν αυτό που έχει στα ηλεκτρονικά ένα πράγμα). :p

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις επειδη ειμαι κ εγω fan του metal gear...το βρίσκω στην αμερική μέσω ebay πολύ φθηνά(20 ευρώ λέμε)αλλα κάπου άκουσα οτι τα αμερικάνικα δε παίζουν σε ευρωπαικά PS2...ξέρετε τίποτα?γιατι τα λυπάμαι τα 60 ευρώ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από lowin

ρε σεις επειδη ειμαι κ εγω fan του metal gear...το βρίσκω στην αμερική μέσω ebay πολύ φθηνά(20 ευρώ λέμε)αλλα κάπου άκουσα οτι τα αμερικάνικα δε παίζουν σε ευρωπαικά PS2...ξέρετε τίποτα?γιατι τα λυπάμαι τα 60 ευρώ....

Αν το έχεις τσιπάρει το PS2 δε θα έχεις πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από lowin [Σήμερα, στις 00:23]

ρε σεις επειδη ειμαι κ εγω fan του metal gear...το βρίσκω στην αμερική μέσω ebay πολύ φθηνά(20 ευρώ λέμε)αλλα κάπου άκουσα οτι τα αμερικάνικα δε παίζουν σε ευρωπαικά PS2...ξέρετε τίποτα?γιατι τα λυπάμαι τα 60 ευρώ....

Οταν εισαι ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ fan του Metal Gear τα 60 δεν τα λυπασαι!

Ουτε καν τα 150!!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.