Jump to content



Ποδαρακια για HAF 932


dvol

Recommended Posts

Πολύ καλημέρα σας.

Μήπως έχει κάνεις υπόψη του που μπορω να βρω ποδαράκια για το coolermaster HAF 932?

πουλάνε στο εξωτερικό αλλά εδώ, τίποτα.. οι διαστάσεις αν δε κάνω λάθος ειναι 10Χ45 ειναι αυτά που έχω στην Φωτο. Δεν με νοιαζει να ειναι καινουργια ή να ειναι τα ίδια. Εχτές έφαγα το κόσμο αλλά δουλειά δεν έκανα......... (ελπίζω να το έβαλα στη σωστή ενότητα)

post-77757-0-78587100-1444726517_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από dvol
Link to comment
Share on other sites

άμεση η απάντηση TY.

Το κακό ειναι ότι δεν μπορω να στείλω έξω χρήματα λόγο capital control. ή αλλαξε κατι;

Επισης θα μα βόλευε κάποιο Ελληνικο μαγαζι για πιο αμεσα. Δεν ειναι και τιποτα το ιδιαιτερο αυτα τα ποδαρακια. Εχω δει παρομοια σε project του kopritis ( κλασικα αλουμινοπλαστικα ποδαρακια )

Έγινε επεξεργασία από dvol
Link to comment
Share on other sites

το περνάω σαν quest. λες να ειναι γι αυτο? το δοκιμαζω με acc.... 

 

oxi.. το ιδιο μου βγαζει. Μονο με ups. μου το ειχε βγαλει με ταχυδρομιο οπως στη φώτο σου, οταν δεν ειχα βαλει μεσα διευθυνση. Μηπως γι αυτο στο βγαζει κι εσενα ετσι?

Εκτός... αν χωρίζει τις τιμες σε αντρικες και γυναικείες... :)

 

 

pfff απο το link soy μου το πέρασε σαν quest... τι να πω, δε ξερω.

Πάντως συνεχίζω να έχω θέμα με το paypal. πήρα και τη τράπεζα τηλεφωνο που ειναι η κάρτα και μου είπαν ότι δεν εχουν ανοίξει για ηλεκτρονικά. Θα περάσω από εκεί να δω μπας και γίνει τίποτα.

 

Αν υπάρχει παντως κάτι από εδώ ή κάτι που να ταιριαζει ....καλοδεχουμενο.....

Έγινε επεξεργασία από dvol
Link to comment
Share on other sites

 

 

μμ 

πρέπει να κανουν. δεν το ειχα σκεφτει οτι μπορει να είχαν τα καταστήματα. Μεχρι και στην αντιπροσωπεια πηρα αλλα τιποτα. δεν απαντουν.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.