Jump to content



E-shop και skroutz


Justhavocman

Recommended Posts

Πριν 3-4 μερες πετυχε το ματι μου το eshop στο skroutz , σημερα παλι που κοιταζα κατι στον τσιγκουνη  , το  e-shop αφαντο . Μπηκε για 2-3 μερες και μας χαιρετησε?

Link to comment
Share on other sites

Ποτε δεν εχω δει το εσοπ στο σκρουτζ. Κατα λαθος να μπει κατι στο σκρουτζ (οπου υπαρχει εγγραφη και συνδρομη) ,το βρισκω αδυνατο.

Υπήρχε παλαιότερα, όπως και το Πλαίσιο. Βγήκαν και οι δύο όταν διαπίστωσαν ότι αναγκάζονταν να ρίχνουν συνεχώς τις τιμές αναμεταξύ τους.

Προφανώς έγιναν disable, αφού δε σβήνεται ποτέ τίποτα και σε κάποιο update ενεργοποιήθηκε πάλι, ή υπήρχε bug στον κώδικα.

Link to comment
Share on other sites

Τέλος του 2010 την έκανε το eshop από το σκρουτζ. Νομίζω Δεκέμβριο στις γιορτές.

Ο λόγος που είχε ακουστεί τότε ήταν οτί είχε πολύ αρνητικό feedback από τους χρήστες, όχι και τόσο για τις τιμές.

Αν και σβήνανε κάποια σχόλια θυμάμαι, αλλά πάλι ξεπεταγόντουσαν περισσότερα :p

 

Για το Π δε το είχα πάρει πρέφα. Αλλά μάλλον δεν τους πειράζει και τόσο.

Ούτως ή άλλως αυτοί έχουν διαφορετικό target group από τους χρήστες που θα την ψάξουν στο σκρουτζ...

Τους αμαθείς, τους ηλικιωμένους και τις νοικοκυρές, που μπορούν να τους πιάσουν κότσο και να τους πουλάνε ό,τι θέλουν, όσο ακριβά θέλουν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το εσοπ πότε ήταν; το πλαίσιο το θυμάμαι κανονικά. Από το 2011 που αγοράζω από Σκρουτζομαγαζα δεν έχω δει το κίτρινο !!

Μπήκες μετά τις 23 Μαρτίου του 2011, για αυτό :p

 

http://www.netfreaks.gr/eshop-out-of-skroutz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.