Jump to content



[Greek Gatherings 22-11-15] Mugello GT3 NISSAN BMW MERCEDES MACLAREN


panosdimp

Recommended Posts

Αν το χεις βάλει στα skins της mclaren  στον υπολογιστή σου θα μπορείς από δω και πέρα να το δείς και στο σέρβερ μόλις κάνω ρισταρτ.

Επειδή υπάρχει κόσμος θα κάνω ριστάρτ αύριο και πάλι όμως άν έχει αρκετά άτομα μπορεί να μη σου το δώσει ,την Κυριακή όμως που θά ναι κλειδωμένος θα το έχεις.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

και αυτο μυστικο του κρατους ;; [emoji14]

Δυστηχως χρονο να ασχοληθω απο οτι βλεπω δε θα εχω..οποτε αν θες μου λες[emoji14]

Jason μπορώ να σου πω κι εγώ τη λύση και μάλιστα νωρίτερα από την Κυριακή. Αρκεί απλώς αύριο να μπεις raceroom. Και να πηγαίνεις με μισό γκάζι για να σε περάσω. [emoji14]

Edit: Επειδή δεν μπορώ να κρατήσω μυστικό, θα το πω από τώρα:

βάλε hard [emoji14] [emoji14] [emoji14]

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για τους αγώνες σφηνοπότηρο που ψηφίσατε, τα hards είναι υπερβολή.

 

Απλά θέλει να ξεχάσετε ότι ξέρατε περί setup και να φτιάξετε καινούργιο ειδικά για την πίστα.

 

Αν πάτε default, στον 2ο γύρο, οι θερμοκρασιες των πίσω ελαστικών θα τσιμπάνε 120C και το πατινάζ αρχίζει.

Link to comment
Share on other sites

lol προχτές ένας έλεγε να μοιραζόμαστε σετάπ και βίντεο του ταχύτερου γύρου, σήμερα έχουμε "ξέρω αλλά δεν σου λέω" ...

 

@GoMaR αφού τα ξέρεις ρε γιατί ρωτάς?? Ανέβασε πίεση ελαστικών, μείωσε camber, toe, οδήγα λίγο πιο "μαλακά" ... το τι ακριβώς είναι το καλύτερο για σένα μόνο εσύ μπορείς να το βρείς!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι το βλέπω , έχετε πεθάνει στην μοιρασιά.

 

Μάλιστα το περίεργο είναι ότι το υπονοούμενο, απευθύνεται σε αυτόν που ανεβάζει.

 

πχ http://www.thelab.gr/topic/168718-greek-gatherings-9112015-lotus-type-49-salzburgring/page-4#entry2460862

http://www.thelab.gr/topic/168417-race-4-cup-1112015-monza-alfa-romeo-155-dtm/page-4#entry2459330

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.